Розроблено перелік спортивного обладнання для шкіл

Перелік обладнання розроблений відповідно до навчальних програм з фізичної культури

Розроблено перелік спортивного обладнання для шкіл

Міністерством освіти і науки розроблений проект Типового переліку обладнання та інвентарю для фізкультурно-спортивних приміщень закладів освіти, які забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти. Відповідний документ винесений для громадського обговорення.

Типовий перелік обладнання та інвентарю для фізкультурно-спортивних приміщень розроблений відповідно до навчальних програм з фізичної культури для шкіл.

За допомогою обладнання та інвентарю, представленого у переліку може реалізовуватись інваріантна частина навчальних програм, до якої належать теоретико-методичні знання та загальна фізична підготовка, зміст яких втілюється упродовж кожного уроку з фізичної культури.

Також до переліку включені назви обладнання та інвентарю спеціального призначення відповідно до певного виду спорту.

Зауваження та пропозиції можна надсилати до 17 березня за адресою: khomenko@mon.gov.ua.

проект переліку

Освіта.ua
18.02.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Светлана
Все намешано. сумбурно, Например ,гим оборудование, раздел 1.1 планка для прыжков в высоту. мишень, ядро???? А как вам нравиться диск "здоровья" в разделе суд.атрибуты. Такое впечатление что документ составлял дилетант.Чем был плох список оборудования по модулям в программе. Что мы должны обсуждать??? Учителя физкультуры будут рады всему что профинансирует государство и будут работать исходя из материально технической базы.
Tamara
https://www.kmu.gov.ua/news/z-1-veresnya-uchni-1-4-klasiv-nositimut-specialni-svitlovidbivni-zhileti-abi-buti-pomitnimi-u-temnu-poru-dobi-volodimir-grojsman
Tamara
Це буде так само як з спеціально світловідбивними жилетами для учні 1-4 класів в 2019 році.https://www.kmu.gov.ua/news/z-1-veresnya-uchni-1-4-klasiv-nositimut-specialni-svitlovidbivni-zhileti-abi-buti-pomitnimi-u-temnu-poru-dobi-volodimir-grojsman