У школах відзначать Міжнародний День рідної мови

Українським школам рекомендують провести заходи, присвячені Міжнародному Дню рідної мови

У школах відзначать Міжнародний День рідної мови

Інститут модернізації змісту освіти рекомендує українським школам провести заходи, присвячені Міжнародному Дню рідної мови, який відзначатиметься 21 лютого. Відповідний лист направлений на адреси ректорів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти.

В Інституті модернізації змісту освіти наголошують, що Українська держава прагне створити належні умови для задоволення освітніх потреб представників усіх етносів з метою збереження власної етнічної самобутності.

Виходячи з цього, у ІМЗО рекомендують організувати та провести у школах зустрічі з письменниками, творчі диспути, фестивалі, мовні конкурси, книжкові виставки, літературні подорожі, презентації, круглі столи або тематичні уроки.

Окрім того, школи можуть долучитись до написання диктантів національної єдності.

«Запрошуємо всіх бажаючих у рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови до написання диктантів національної єдності українською мовою, мовами корінних народів і національних меншин», - йдеться у листі ІМЗО.

Інститутом надано тексти двох диктантів для шкіл, які виявлять бажання приєднатись до ініціативи.

тексти диктантів

Освіта.ua
10.02.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергей Лимонов
Повилазили як таргани зі щілин "угнетьонние рускагаварящие"Нездатні вивчити іншу мову близьку по суті і духу1 Мразота шовініська!
rjynhfrn
Для Сергей Лимонов: В некоторых странах есть дебилы, а у наших дебилов есть своя страна... Празднуйте свой пир во время чумы
Коментувати
не калечьте детей!
Вы своим украинским только детей калечите! Они, в итоге, не знают ни украинского ни русского! Посмотрите как они общаются в интернете - пишут русские слова украинскими буквами!
898
Для не калечьте детей!: Ідіот (ка)! Я теж в інтернеті пишу розійські слова українськими літерами. Може треба мізки включити і подумати чому? Бо відовідаючи росіянам не збираюсь змінювати українську розкладку на власному телефоні! Це ви дітей своїм "язиком" дітей калічите і не даєте їм нормально опанувати державну мову, якщо не вдома, то хоча б у школі!
Коментувати
Випускник
Одним днем тут не обійдешся, треба все навчання проводити українською мовою. І гнати у три шиї вчителів, які викладають кацапською, тоді тільки чогось можна досягти.
Выпукнику
Для Випускник: собирайся, за тобой уже санитары выехали!
Коментувати
украинец
Двадцать сем лет навязывают украинский язык - бесполезно. Люди как говорили на русском так и будут говорить. Ах, простите, кассирша в АТБ по-украински спросит: "Пакет потрібен?".
Русская гражданка Украины
Для украинец: так и есть. Насильно мил не будешь. Уже достали всех до тошноты.
Hanna Ivashchyshyn
Рускі громадяни живуть в росії
Русская гражданка Украины
Для Hanna Ivashchyshyn: не тебе, фашистке, решать где мне жить.
Коментувати