Уряд передасть дітям понад 155 тисяч іграшок

Дитячі будинки, лікарні та сім’ї, що потребують соціального захисту, отримають дитячі іграшки

Уряд передасть дітям понад 155 тисяч іграшок

Кабінет Міністрів прийняв рішення про безоплатну передачу більше 155 тисяч дитячих іграшок дитячим будинкам, лікарням, дітям військових та сім’ям, що потребують соціального захисту.

За інформацією уряду, йдеться про 23 тонни (155 тисяч) іграшок, що знаходяться на складах Нової митниці в Одесі і від яких відмовився попередній власник.

Всі необхідні перевірки з безпечності іграшок будуть проведені найближчим часом до того, як їх передадуть дітям у відповідні установи.

У Кабінеті Міністрів зазначають, що рішення прийнято з метою ефективного розпорядження товарами на підставі Порядку обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави, і розпорядження ним.

Освіта.ua
29.01.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
K
Недавно в інтернеті виклали(у фейсбуці- не пам’ятаю у Вінниці- точно не скажу), але було на смітнику біля дитячого будинку багато нових іграшок,я розумію,що - ці іграшки безкоштовно,але,щоб-ця ситуація-не повторилася,просто комусь більше треба,а комусь-ці іграшки-не потрібні.Навіть там одна волонтер написала,що вони також іграшки приносили,а їм сказали,що краще б-ліки...