Визначені школи, в яких проведуть інституційний аудит

Перший аудит розпочнеться вже 21 січня в одній зі шкіл Дніпропетровської області

Визначені школи, в яких проведуть інституційний аудит

Державною службою якості освіти затверджений план здійснення заходів державного нагляду на 2020 рік. Відповідний наказ підписаний головою служби Русланом Гураком.

Документ містить перелік закладів загальної середньої освіти, у яких у 2020 році будуть проведені інституційні аудити. До переліку включено 101 заклад, що представляють різні регіони України.

Також документом визначені дати початку та строки здійснення аудиту в кожній зі шкіл.

Перший аудит розпочнеться 21 січня в одній зі шкіл Дніпропетровської області.

Проведення аудиту здійснюватимуть обласні управління Державної служби якості освіти.

У Держслужбі якості освіти зазначають, що за два тижні до початку проведення аудиту школа отримає відповідне повідомлення.

перелік шкіл, у яких відбудеться аудит

Освіта.ua
11.01.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
земна українка
А психологи будуть перед перевіркою якості освіти працювати з учнями, щоб визначити їх потенцйні можливості та ступінь розвитку психічних процесів, від яких у залежить якість засвоєння навчального матеріалу. А як експерти оцінюватимуть дебільні підручники, за якими навчаються діти? Про це хтось розповість? Чи знову у всьому буде ВИНЕН вчитель, якому, на відміну від генерального прокурора, так і не збираються підвищувати зарплату в кілька разів ( навіть без доплат).
Світлана
Щоб перевірка була точна потрібно її проводити без попереднього попередження, а можна перевірити школу в м. Погребище і ДНЗ ?
Olga
Для Світлана: Можна. Заодно зазначте свої дійсні ім’я та прізвище, місце роботи, щоб і вас заодно перевірити, можливо ви на "медаль" заслужили.
Коментувати
доріан грей
Схаменіться люди....За копійки що платять сімю годувати потрібно....А не на перевіряльників тратити.Зарплати не вистачить на перевіряльників!!!
Olga
Для доріан грей: Наш відділ освіти зараз їздить по уроках вчителів, що атестуються. Вся школа збирає гроші на "кошик" та застілля. А ще привезти - відвезти на "достойному" авто, бо на старенькому їм соромно їхати.
Коментувати
Антон
А можна буде поцікавитись у перевіряльників про їх особисті досягнення у галузі освіти і за які такі заслуги їх взяли у перевіряльникі? А сертифікацію вони проходили? Всі учителі мають однакові дипломи. Чим я гірший за перевіряльника і чому його суб’єктивна думка має бути важливішою за будь-чию іншу? Зарплати хоч вчасно даватимуть у новому році? 10 чоловік годувати і ублажати 10 днів- ніякої учительських зарплати не вистачить.
Експерт
Для Антон: Ви можете подати свою кандидатуру на освітнього експерта (за посиланням: http://bit.ly/2FOJXjK). Зауважте, що до складу експертної групи залучають педагогічних працівників, які пройшли сертифікацію та/або мають вищу кваліфікаційну категорію, а також за потреби інших фахівців (експертів). Експерти повинні мати вищу педагогічну освіту та/або професійну кваліфікацію педагогічного працівника, практичний досвід роботи у закладі освіти не менше ніж 5 років і пройти відповідне навчання, організоване Державною службою якості освіти України
Ганна
Для Експерт Якщо людина отримала вищу педагогічну освіту, має вищу кваліфікаційну категорію, то стаж повинен бути більше ніж 5 років і причому набагато. А поясніть з якою метою Ви подали свою кандидатуру на освітнього експерта? Захотілося відчути свою перевагу? А коли Ви будете виконувати свої прямі обов’язки? Хто буде Ваші уроки читати, працювати з класом, якщо Ви класний керівни? Чи Ви звільнитись зі школи і основна робота у Вас- освітній експерт?
George George
Експерт " ... навчання, організоване Державною службою якості освіти України ..." Хто навчае експертів?
Коментувати
unforgiven 2
А члени державної служби якості освіти вже пройшли сертифікацію чи туди можна влаштуватися працювати лише через хабарі?