Інституційний аудит у 2020-му відбудеться у 101 школі

Результатом проведення аудитів стануть дорожні карти із вдосконалення діяльності школи

Інституційний аудит у 2020-му відбудеться у 101 школі

У 2020 році Державна служба якості освіти та її територіальні органи проведуть 101 плановий інституційний аудит шкіл. Про це йдеться у повідомлені Державної служби якості освіти, з посиланням на слова голови інституції Руслана Гурака.

«Результатом проведення аудитів стануть дорожні карти для закладів загальної середньої освіти із вдосконалення освітньої та управлінської діяльності. Дорожні карти - це своєрідний вектор школам у формуванні та підтримці нової культури якості освіти», - зазначає Руслан Гурак.

Також голова Держслужби якості освіти підкреслив, що важливим під час здійснення інституційного аудиту є новий формат співпраці з учасниками освітнього процесу. Оскільки окрім спостережень, відвідування занять експерти зможуть спілкуватися з учнями, педагогами, батьками, проводити їх анкетування. А відтак почути думку кожного.

Як відомо, інституційний аудит у закладах загальної середньої освіти відбуватиметься один раз на 10 років у плановому порядку, а також у позаплановому порядку за зверненнями засновника, директора школи, педагогічної або наглядової (піклувальної) ради.

Проведення аудиту школи має тривати не більше 10 днів. Для шкіл, що мають до 50 працівників, - не більше 5 днів.

Освіта.ua
08.01.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олекса Позняк
Як вже дістали ці виродки. Пибігає завуч - з усіх по 100 гривен - районо журнали шманають...
Olga
Для Олекса Позняк: Так ты же очень умный, на словах, все законы знаешь. Вот и рассказал бы им, что и как. Тем более ты в их часах не нуждаешься, чего тебе бояться? Вот у нас уже 2 года отдел образования ни одного журнала не открыл - только завуч проверяет - и замечания лояльно, лично каждому учителю. В конце журнала запись - "Журнал проверен"
Коментувати
Правда
Аудит розпочати з адміністрації!!! Перевірити штатний розпис і «мертві душі», що перебувають на цих вакансіях. Чим допомогла адміністрація вчителю ( порадою, підтримкою, рекомендацією), чи опустила плітками і тим, що години розподілила своїм? Чи, може, більш менш розкладом, який складається в угоду «своїм»? А так. прийдуть, лапші перевіряючим навішають.
Запорожье
Для Правда: и такая ситуация в каждой школе. Мёртвые души, откаты, премии распределяют и тут же требуют вернуть назад директору наличкой. Районо прикормлено на 100 лет вперёд. А учителей всё пугают приказами о коррупции, чтоб не дай бог не взяли шоколадку. А сама администрация гребёт лопатой, дома строят шикарные. Кто с этим будет разбираться?
Коментувати
Olga
Кормить и возить на такси в сельскую школу снова за счет учителей?
ГОЛОС
Дуже добре, що перевіряючих ще більше стало. І непотрібно казати, що вони будуть давати рекомендації. Це лише розмови. НЕ АУДИТ, А "НАДЗИРАТЕЛИ"
Роман
Для ГОЛОС: Точно.Почують думку кожного і познущаються з кожного вчителя любителі паперотворчості і вороги освіти.
Тетяна
Цікаво, чому б аудит не розпочати з того, скільки школі надано матеріалів для дослідів з хімії або приладів для фізичних експериментів. Вже не кажу про елементарний папір та ручки для осоружних конспектів. Скільки придбано фарб та пензликів для малювання? Думаєте дрібниці? Але лише вчителі тягнуть з дому на роботу ці речі. Я вже не кажу про методичну літературу, яка теж не зовсім особиста примха!
Марина
для Тетяни А вас що перевіряючі не "шманали" за те що "зайва" література і папки внаявні в кабінеті? Це ж страшна "корупція" - принесення необлікованих речей із дому. Потрібно все робити тільки так, щоб матеріальні цінності всі, без винятку, були "прономеровані"Інакше будете наказані згідно "дебільної" інструкції. Так і аудит будуть проводити за інструкціями, за "надуманими" законами. Один заборонятиме, а другий вимагатиме. Учителі для перевіряючих - це предмети, яких можна переставляти із кутка в куток. Сьогодні прочитала в новинах, що будуть знімати доплати за вислугу років, зошити,.. Як бачите, обіцянка - "цяцянка"...
Коментувати