МОН проводить опитування з реформи дошкілля

Освітнє відомство просить батьків, педагогів та управлінців взяти участь в онлайн опитуванні

МОН проводить опитування з реформи дошкілля

Міністерство освіти після проведення консультацій з реформування дошкільної освіти, що відбулись у регіонах, проводить додаткове онлайн опитування.

За словами заступника міністра освіти Любомири Мандзій, МОН розпочало опрацьовувати попередні результати таких консультацій.

«Передусім пропозиції стосуються розширення типових штатних нормативів, організації системи забезпечення якості освіти, перегляду підходів до підвищення кваліфікації педагогів, організації харчування та інших нагальних питань», – зазначає Мандзій.

Разом з тим, для тих, хто не зміг долучитися до діалогу з експертами МОН під час очних зустрічей, є можливість взяти участь в онлайн опитуванні.

У Міносвіти зазначають, що онлайн опитування стане частиною публічних консультацій.

Заповнення форми опитування допоможе освітньому відомству врахувати позицію суспільства під час творення освітньої політики в дошкіллі.

«МОН закликає усіх батьків, педагогів, управлінців взяти участь в онлайн опитуванні та особисто стати рушієм масштабної реформи дошкільної освіти», - йдеться у повідомленні.

пройти опитування

Освіта.ua
17.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
Чому не приведені у відповідність до однакових вимог усі нормативні документ, які регламентують вимоги до ліцензування фізичних осіб, що надають послуги у сфері дошкільної освіти? ( в постанові КМУ про ліцензійні умови - одне, а в Законодавчих актах - інше). Таке враження, що це спеціально робиться, щоб ускладнювати процес ліцензування ФОП. У старій нормативній базі все було чітко і ясно. Кому вигідна така невизначеність? Чи нема фахівців у цій сфері, щоб щоб врегулювати процес ліцензування "підпільних" приватних структур, які хочуть надавати послуги з дошкільної освіти, але їх не ліцензують, бов Законі про освіту написано, що це можуть здійснювати тільки заклади дошкільної освіти.
Галина
інстуктор з фізкультури.Хто з міністерства освіти може розтулмачити.Чому в інструктора з фізкультури 0.75 ставки ,в музкерівника1.5 на 6 груп.Чому фізрук має спіціальлну дошкільну освіту має самий нижчий розряд 9. Коли це питання зрушиться з мертвої точки.І мене дуже хвилює хто таке міг придумати ?
Вихователь
Недарма ж вони отримують по 400.000 заробітної плати, попрацювали над реформами,а мотивації у вихователя на 4.000 не вистачає!.Дуже гірко, принизливо та образливо! Дуже б хотілось щоб наш біль дійшов до верхівки, але здається це наші думки вголос так і залишаться між нами.
Анонім
Краще би зарплату вихователям підвищили, а то людей за худобу тримають...крім вчительок для МОН нікого не існує
cos
Задовбали вже зі своіми тупими реформами. Да скільки це можна ще терпіти це знущання. Спочатку познущалися над вчителями, тепер з вихователів?Ніяк МОН не заспокоіться, тільки заважає працювати.