Гончарук: держава знатиме про якість шкільного Інтернету

Прем’єр-міністр доручив перевірити соцоб’єкти й пункти надання послуг на доступ до якісного Інтернету

Гончарук: держава знатиме про якість шкільного Інтернету

Держава знатиме про всі «білі плями» на так званій «цифровій карті» України вже до кінця цього року. Про це повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

«Минулого тижня доручив міністерствам та іншим органам виконавчої влади спільно з Міністерством цифрової трансформації перевірити всі соціальні об’єкти й пункти надання послуг на доступ до якісного інтернету», - заявив глава уряду.

За його словами, це дозволить ефективно використати бюджетні кошти на підключення до широкосмугового доступу важливих соціальних об’єктів.

«Ми вже маємо офіційну статистику щодо підключення до інтернету українських шкіл. На черзі – дитсадки, бібліотеки, лікарні, ЦНАПи, музеї та інші об’єкти», – підкреслив Олексій Гончарук.

Він додав, що «сучасний і швидкісний інтернет у лікарнях, закладах освіти чи надання послуг дозволить українцям отримувати більш якісні послуги, а громадянам – не втрачати зв’язок із державою та один з одним».

Міністерство цифрової трансформації збирає інформацію про наявність доступу до Інтернету в населення України на власному офіційному веб-сайті.

Кожне відомство направляє лист-інструкцію до установи, що знаходиться в його підпорядкуванні.

Раніше запрацював онлайн-сервіс, що дозволяє абсолютно всім громадянам країни залишити відгук про наявне підключення до інтернету чи то у школах, чи то в себе вдома. Швидкість з‘єднання визначається автоматично – достатньо лише зайти на сайт і пройти експрес-тест зі свого комп’ютера чи смартфона.

Освіта.ua
09.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віктор
Змінюється влада, у школі змінюється інтернет-провайдер. Приїзжають представники провайдера, знімають антену попереднього і ставлять свою (кажуть буде більша швидкість), а лише грошики державні миють. Останній раз було оптоволокно, швидкість 20 Мбіт/с. Приїхали, відключили оптоволокно, встановили антену (2 тис грн), 2 роутери (3 тис.грн). Кажуть буде 100 Мбіт. А результат - 10- 20 Мбіт і лаги. Але ж 80 тис. грн на кожну школу. Ось такий інтернет.
Местный
Даааа, однозначно это сейчас "очень важно"