Президент доручив перевірити протипожежний стан шкіл

Уряд має провести перевірку стану безпеки закладів з масовим перебуванням людей

Президент доручив перевірити протипожежний стан шкіл

Президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету Міністрів спільно з органами місцевої влади провести детальну та всебічну перевірку стану протипожежної й техногенної безпеки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей. Про це він написав у своєму Facebook.

Зокрема, у місячний термін має бути здійснена перевірка дитячих садочків, шкіл, професійно-технічних закладів і закладів вищої освіти, а також гуртожитків.

Окрім цього, буде проведена перевірка всіх посадових осіб, які надають висновки щодо стану пожежної безпеки того чи іншого об’єкта, на предмет халатності, безвідповідальності чи недоброчесності під час виконання ними службових обов’язків.

«Вимагаю жорстко реагувати на факти виявлених порушень пожежної чи техногенної безпеки, домагатись їхнього безумовного усунення, а також притягнення до відповідальності службових осіб, які їх допустили», - наголосив Володимир Зеленський.

Також він запропонував переглянути стан і належну забезпеченість матеріально-технічними та транспортними ресурсами рятувальних підрозділів, служб невідкладного реагування та медицини катастроф; передбачити вдосконалення їхнього технічного оснащення та оновлення сучасними засобами порятунку та комунікацій.

«Давайте будемо відповідальними та вивчимо нарешті отримані страшні уроки заради збереження найціннішого – життя українських громадян. Про виконану роботу, актуальні проблеми та пропозиції прошу доповісти до 10 січня 2020 року», - наголосив Зеленський.

Освіта.ua
05.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Остап
і що там перевіряти. В кінці серпня, на початку вересня, директори всі!!! поштрафовані, приписи отримані. Всі все розуміють. Інспектори оштрафували, директори службу зрозуміли, начальство як страуси потикали голову в пісок, і впровадження осяйних вершин НУШ продовжується. А чи оштрафований хоча би один мер?! голова районовий чи ОТГ?! голова якоїсь адміністрації???!!! Отак і живуть наші можновладці - діти вчаться по закордонах та по спецшколах, а проли і населення хай печуться від випадку до випадку. Ну, а верховні посадовці час від часу, коли півень клюне, надувають щоки, губи в ниточку, доручення роздають. Ну, коли аж вельми прокукарікає, посиплють, так трошки, себе попелом - і знову дадуть доручення. Та хай би отой інспектор оштрафував свою службу рідну - за відсутність необхідного під час пожежогасіння. І - останнє. Забороніть розміщувати навчальні заклади там, де всяке БТІ. Хіба незрозуміло, що палять в першу чергу.
ммммм
Звичайно простіше дати доручення щось перевірити. А от доручити профінансувати закупівлю вогнегасників для шкіл, іншого обладнання, почати нормально опалювати класні кімнати, щоб люди не вимушені були вмикати електронагрівачі, це вже не перевіряти, тут розум потрібен. В Полтаві діти вже другий місяць на канікулах вимушених, і нікому немає ніякого діла. А от перевіряти ми вміємо.
ну-ну-ну
О! Боги! Школа -почти 1000 детей. Нет пожарного щита. Вообще нет. Не существует априори. Гидранты закрыты наглухо и закрашены краской. Ни на одном корридоре нет огнетушителей. В некоторых классах есть огнетушители, но они или просрочены или не укомплектованы. Все запасные ходы постоянно закрыты, работает только один (центральный вход-выход). Все лестничные марши отданы техничкам для их мотлоха, ведер, одежды, еды... Но!!! Придет ГСЧС и 10% напишет что все идеально
пигнепм7щ
Для ну-ну-ну: Сука...
Коментувати