Для вчителів видадуть посібник з реалізації правопису

Посібник для педагогічних працівників буде виданий за кошти державного бюджету

Для вчителів видадуть посібник з реалізації правопису

В Україні видадуть навчально-методичний посібник «Методика реалізації Українського правопису в новій редакції у закладах загальної середньої освіти». Відповідний наказ підписаний заступником міністра освіти Любомирою Мандзій.

Посібник буде виданий за кошти державного бюджету.

Видавництво, яке друкуватиме посібник, надасть згоду МОН на розміщення посібників в електронному вигляді на офіційному сайті відомства та Національній освітній електронній платформі для безоплатного доступу користувачам мережі Інтернет строком на п’ять років.

Освіта.ua
02.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Маю власну думку
Наші науковці роблять видимість роботи. Тому і з’явився новий правопис. Ми ж не можемо конкурувати в електроніці, кібернетиці, точному машинобудуванні, біохімії і т.п. А "крутити" правописом, як циган сонцем - це наш рівень.
SOS
Кому це треба? Діти за "старим правописом" ледве складають ЗНО з української мови. Це для того, щоб загнати всіх випускників на робітничі спеціальності? Чому ніхто не хоче чути, що це "нововведення" для всіх чужі (за вийнятком купки розробників, які, мабуть, не за дякую працювали). "Проєкт" щоразу вуха ріже... Боюсь думати, що буде далі...
Маруся
Для SOS: Так ЭТИ уже заявили, что дети должны учиться в ПТУ.
Коментувати
Dfgh
Чем интересно был плох " старый" правопис?? Или в стране больше заняться нечем? И почему так нагло его " продвигают"? Прут как бульдозеры. Выращивают из молодёжи новых " манкуртов"?
cos
Новий правопис створили для того, аби українці стали менш грамотними людьми. Не треба нам новий правопис- таке відчуття, що його писали не українці, а американці.
Маруся
Для cos: Так американцы и писали. Когда-то сбежавшие и взрастившие себе подобных. Как услышишь - волонтерки, министерки, секретарки, дикторки - мороз по коже. Дети и так с каждым годом все тупее и тупее. А теперь из учителей будут делать безграмотное быдло. На государственном уровне.
Коментувати