Міністр: кожна дитина повинна мати доступ до дитсадка

Однією з найамбітніших цілей МОН є забезпечення доступу до дошкільної освіти

Міністр: кожна дитина повинна мати доступ до дитсадка

Міністерство освіти і науки має намір приділити увагу розвитку дошкільної освіти. Про це сказала міністр освіти і науки Ганна Новосад під час презентації змін, що планує впровадити МОН.

За її словами, серед завдань міністерства до кінця 2019-го та на 2020 рік – зокрема, формування переліку особистих якостей/умінь дитини після дитсадка, скорочення черги до дошкільних закладів, проведення дослідження якості дошкільної освіти.

«Одна з найамбітніших цілей – забезпечити доступ до дошкільної освіти. Спільно з місцевими органами влади ставимо за ціль або побудувати, або реконструювати 100 дитячих садочків», – підкреслила міністр.

Також вона наголосила, що через 5 років кожна дитина як у сільській місцевості, так і у місті повинна мати доступ до дошкільної освіти.

Окрім цього, Міністерство освіти працюватиме і над тим, щоб працівники дошкільних закладів мали достойну оплату праці.

Освіта.ua
08.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Було б чудово ,якби садочки будували разом з будинками, що здаються в експлуатацію.У нашому місті жодного садочка ,після ПЕРЕБУДОВИ не відкрили, а будинків море нових.Запитання до влади:куди діток дівати?Закони можна приймати,бумага стерпить.
1709
Скажіть це очильнику Овруцької ОТГ Житомирська область Коруду І.Я., який планує знищити мережу ДНЗ. Так що не кожна дитина буде мати доступ до дошкульної освіти. Оце така вона - "лагідна децентралізація", де місцеві або "князькі", або "царьки" вирішують долі не тільки людей ( хто тепер думає про вихователів), а й дітей. А стосовно зарплатні - мова у нашого очильника одна - на вас котшів не вистачає!!!
Всем ОТГ- проверки и аудиты!
Для 1709: У нас такое же в ОТГ! ОТГ- это ОПГ для воровства бюджетных средств председателем и его исполкомом. Только аудит ОТГ покажет,как разбазариваются бюджетные средства не по назначению,зато школы и садики- закрыть! В ОТГ главный вор- председатель!
Коментувати
вчитель
Cпочатку зробіть зарплата дошкільникам ((а взагалі є одне слово "ПЕДАГОГ").Всі хто працює в освіті рівні.Всі фахівці своєї справи.І накінець,хватить ділити....
Олена
Ну- ну!! Довіри до ваших слів більше немає!!! Дошкілля завжди було поза увагою нашої влади????