Розпочалась реєстрація на конкурс «Учитель року - 2020»

Вчителі змагатимуться у п’яти номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта» та «Хімія»

Розпочалась реєстрація на конкурс «Учитель року - 2020»

Стартувала реєстрація учасників всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020».

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки № 798, цьогоріч вчителі змагатимуться у п’яти номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта» та «Хімія».

Реєстрація учасників конкурсу триватиме з 16 вересня до 06 жовтня. Конкурс розпочнеться 1 листопада 2019 року із зонального етапу, переможці якого далі змагатимуться на регіональному рівні.

Традиційно найкращі представники з усіх областей та міста Києва зустрінуться у фіналі, який проведуть у містах Біла Церква («Початкова освіта»), Дніпро («Історія»), Львів («Образотворче мистецтво»), Рівне («Зарубіжна література») та Чернівці («Хімія»).

Цьогорічний конкурс проводитиметься відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року» та Умов і порядку проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».

РЕЄСТРАЦІЯ

Освіта.ua
16.09.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
serj
Також був відмітився на області. Що прикольно, переможна п’ятірка (набрали найбільше балів у цілому) звісно молодці. АЛЕ!!! Коли подивитися розбаловку по випробуваннях, то маємо: троє з них ФАХОВУ контрольну роботу (не методика, психологія чи якась інша фігня, а завдання 8-11 класів. Звичайного!!! не профільного чи поглибленого, чи не дай Боже, олімпіадні) написали в межах 30-43%? Зате презентація досвіду - 100%, участь у мастер_супер_не_пере_всяке - 100%. Висновок: головне не дітей вчити, а показати себе!!!
друг по несчастью
Для serj: Принимал участие в прошлом году в областном этапе. 1. Никто не спрашивал абсолютно знание предмета . Педагогика, психология, методика. но элементарное знание предмета- ни грамма. 2. Удивило, что именно пятерка имела прекрасные. аккуратные, чистенькие конспекты, которые (по требованиям) должны были писаться 15 минут. Педанты-аккуратисты. 3. Все участники Всеукраинского тура должны были выставить на канале ютюб самопрезентацию (видео). Честно, больше половины Всеукраинского тура не нашел. Страненько как-то. Есть требования и нет требований
Коментувати
Дед учня
Конкурс "Учитель року" треба проводити серед таких, як Мама учня, адже саме вони найкраще знають, як учителеві навчати учнів, як працювати, що говорити і т.д. Коротше кажучи, "Яжемать", в студию
Л
Для Дед учня: ПІДТРИМУЮ НА ВСІ 100!!!
Коментувати
Баба учня
Для Мами учня: Не ний , Мамо учня, що неприємно читати. А то в кожному коментарі тільки ниє й ниє, що хтось не те пише. Напиши про себе, яка супер-пупер фахівець на високооплачуваній роботі.
Мама учня
Для Баба учня: мабуть, правда очі коле, тому й хамите, а потім дорікаєте, Вас не поважають.
Баба учня
Для Мама учня: З такими, як Ти, так і треба- твоєю ж мовою говорити. Сама хамила всім підряд, тепер лови бумеранг. Так як про себе, фахівець "всех времен и народов"? Розкажеш, яка супер-пупер на своїй роботі , як її робиш, які гроші великі одержуєш, а ми тут напишемо в Твоєму стилі, що не так. Р.S. Про повагу давно ніхто не говорить. "Не учите меня жить, лучше помогите материально"
Мама учня
Для баби учня: із прийдешнім святом Вчителя Вас учителі!!!
Коментувати
Одинокий
А чому б вчителям всім, абсолютно всім не відмовитися (це ж добровільно). Якби такий флешмоб запустили "Не буду брати участь в Учителі року" - немає учасників- немає конкурсу. Хоча ні, знайдуться підлабузники, які перед атестацією бонуси заробляють. Прикро, що адміністрація школи не підтримає вчителів. Сумно... Сумно... Раби...
Ен
Для Одинокий: де-юро - добровільно, де-факто - нікого не цікавить твоє бажання.
N
В нашому місті в минулому році жоден вчитель не зареєструвався на цей конкурс, директори жодної школи не наполягали на обов’язковості участі, бо це справа добровільна. Так директори й зараз ще мають, що слухати.
Коментувати
Флукс
Абсолютно непотрібна трата часу, грошей і нервів. Кругом совкова показуха на тлі казочок про жижиталізацію.
Піонер
Для Флукс: Совкова показуха у порівнянні з сучасною - це зовсім нічого. Сучасна показуха давно тошнить. І не тільки в школі. Фейсбук зі своїми фото , де одне поперед одного виставляє постановочні фото, цирк та й годі, всі з грамотами, дипломами, на якійсь супер-пупер конференції, толку ніякого, одна показуха, з бейджиком біля фотозони, тьху, тошнять уже ці новоспечені активісти-реформатори.
Коментувати
Роман
Лікар року, бухгалтер року, міністр року.... Колеги, продовжуйте, а то не можу відправити, дуже короткий коментар
Сергійко
Для Роман: Двірник року, швейцар року, методист року, санітарка року, брехун року, обвцяльник року, лох року....
Л
Для Роман: І " ЯЖМАТЬ РОКУ!"
Коментувати
учтель року
Брав участь по своїй дурості у конкурсі участь. Усе брехня. заповів кожному- не робіть масовку тим хто має виграти
serj
Для учтель року: Також був відмітився на області. Що прикольно, переможна п’ятірка (набрали найбільше балів у цілому) звісно молодці. АЛЕ!!! Коли подивилися розбаловку по випробуваннях, то маємо: троє з них ФАХОВУ контрольну роботу (не методика, психологія чи якась інша фігня, а завдання 8-11 класів. Звичайного!!! не профільного чи поглибленого, чи не дай Боже, олімпіадні) написали в межах 30-43%? Зате презентація досвіду - 100%, участь у мастер_супер_не_пере_всяке - 100%.
Коментувати
Даёшь!
Заробітна плата вчителя на перших роках після ВУЗу 3700, а у тех працівниці 4200. Даёшь конкурс " техпрацівник року"!
Мама учня
Для Даёшь!: нехай молодий вчитель іде працювати туди, де вища зарплата і не ниє про свої проблеми, бо виховувати і навчати учнів мають люди із почуттям власної гідності. Усі знають, що в освіті низькі зарплати, то чому вступають до педвишів? Або вчіться у школі і здобувайте освіту, яка дає права на високу зарплату, або не нийте, бо люди робітничих професій мають такі ж зарплати. Але молоді педагоги отримують подяку від батьків на День вчителя, День народження, Свято Миколая і т.д. , займаються репетиторством і не всі належно готуються до уроків, для всіх відомо, що в окремі школи можна попасти по блату, якщо так зле, то чого ідете в школу.
Наталія
Ну то ж і йде працювати туди, де вища зарплата. Приклад. Молодий спеціаліст, червоний диплом універа, аж занадто розвинене почуття власної гідності після року роботи в школі поїхала до Польщі і на 1 вересня назад не повернулася. Сказала, щоб і не вмовляли. Знайшла собі роботу до душі, а не для нервів. А дорогі наші батьки скоро будуть самі собі носити подяки на День вчителя, День народження, Свято Миколая і т.д. , займатися репетиторством і належно готуватися до уроків, щоб вивчити своїх 1- 3 дітей.
Лауреат
Можу підтвердити коментар Наталії. А шановні батьки нехай заберуть свої подарунки собі, їх ніхто у них не просить.
Коментувати
Сергей Лимонов
Чи знайде уряд додаткові кошти на підвищення зарплат - це ще питання ? Зате дибільний кучмівський конкурс " Цап відбувайло року" -без проблем ! Хто атестується в цьому навчальному році- готуйтесь!
&
Для Сергей Лимонов: +100!)((()((
Коментувати
Петя
Даёшь конкурс " Депутат року"!" заведующий отделом образования року"!!
Люблю свою роботу
Для Петя: Молодець, Петро!!! А ще "Директор року"
Коментувати