Osvita.ua Середня освіта Більшість учителів потребує допомоги психолога, - експерт
Більшість учителів потребує допомоги психолога, - експерт

За даними проекту Pro.Школу, 88% вчителів ніколи не звертались за допомогою психолога

Більшість учителів потребує допомоги психолога, - експерт

За даними опитування, проведеного експертами проекту з юридичної та психологічної допомоги вчителів Pro.Школу, понад 88% вчителів ніколи не звертались за допомогою психолога.

91% вчителів потребує безкоштовної юридичної допомоги, а 68% хотіли б знати, як вирішувати конфліктні ситуації з батьками та учнями.

«Ми опитали 2200 вчителів – чи потрібна їм юридична та психологічна підтримка? І 96% відповіли «так». Якщо світ швидко підлаштовується під технології та зміни, то школа – поки ні», – говорить керівник проекту Pro.Школу Юлія Пилипко.

За її словами, реформа НУШ стала першим кроком до нової освіти, до кращого діалогу вчителя з учнями.

«Але все одно наші вчителі потребують психологічної підтримки, вони слабо обізнаними щодо своїх прав та не вміють їх захищати»,- сказала Пилипко.

Вона також висловила впевненість, що вчитель має зосереджуватись на потребах дітей, а не конфліктах у школі.

«Вчитель, який отримує задоволення від своєї роботи, є найкращим провідником реформи, якщо він страждає на роботі, то не може реалізувати свій потенціал, якісно вчити дітей та змінювати систему», – додала експерт.

Освіта.ua
21.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вован
В нашій системі освіти виходить навпаки. Із досвіду знаю, що 99,9% так званих Психологів потребують допомоги вчителів. Психологічну службу в школах потрібно ліквідувати, як таку, що не виконує покладених на неї функцій.
вчитель
Для Вован: згодний
Коментувати
Эксперимент
Предлагаю эксперимент. Убрать на месяц психологов из школ. Спорим,что никто не заметит их отсутствия??
мама
Для Эксперимент: абсолютні рудименти, які паразитують на тих хто працює і стравлюють між собою людей.
учитель
Що робить психолог у школі? Виховує замість вас ваших дітей, шановні батьки. Вчить поваги, самоконтролю, ввічливості, самостійності. І врешті психолог теж людина. Йому теж потрібен відпочинок від "хороших" батьків, які у всьому "обізнані". Працюючи з такими батьками і їх дітками найбільший стрес отримують психологи, тому що ввесь бруд пропускають через себе саме вони.
Коментувати
ну-ну
Дивно. 96% потребують допомоги психолога. При цьому майже у всіх школах є психологічна служба. От і оцінка діяльності дармоїдів. Нічого не роблять, лише отримують гроші і пхають свої носи куди не потрібно
ну-ну
Для ну-ну: цікаво чому мій допис неактивний?
Коментувати
Сочувствующий
Такой жуткий рассказ Натальи. Материал для " тижня права". Не страна,а ужас. Человек вообще НИКТО!!! Сколько нервов потрачено!!!
наталья
Про юридичну підтримку- за !!! Звільнена з багаточисельними порушеннями за ст 47 КзПп,ст 110,ст.116 КзПп, інструкції№58 з трудових книжок,та інші статті!!! Звілнена 11.05.2018р , розрахункові 31.05.2018р,, трудова 04.07.2018р, Атестаційний лист , копію наказу про звільнення ,грамоту Р.В.О. видано 04.07.2018р після скарги до Р.В.О. Медичну книжку "вигризла" 08.08.2019р. !!! Вже більше року намагаюсь поновитися через суд! Пройшло 12 засідань ! Суддя навить не намагається розібратися у проблемах! На районному рівні всі держслужбовці підтримують один одного! Як здолати правовий безпредел звільненому вчителю?! Мені люди говорять : ти камікадзе! Де взяти стільки грошей , щоб визначити порушника серед директора школи,завуча,секретаря школи ,начальника Р.В.О.,менеджера з кадрів та інших ! Адвокатів не можна "потягнути" матеріально за такою кількісттю засідань! Профспілка не захищає - тому що ,якщо звільнена ,то не маю права на захист та підтримку від профспілки! На що тоді я платила всі роки (34 роки) профспілкові ? Юриста мені Р.В.О. не надає,тому що звільнена! Юрист працює на боці винних від райдерадміністрації! Хто повинен захистити вчителя ? Державні службовці накоіли чисельні правові порушення ,а розгрібає це все людина ,яка звільнена ! Може хтось підкаже ,до кого необхідно звернутися про допомогу! Може є громадьска організація ? А може можна розраховувати і на державну підтримку у розгляді такого питання? Про псіхологію окремо!
Сочувствующий
Для наталья: Сочувствую. У нас в ОТГ почти так же. Некомпетентность,непрофессионализм чиновников рождают попрание прав и свобод граждан.
Коментувати
Я
Усі працівники школи відчувають стрес . Хтось вимірював рівень децибел під час перерви, від шкільного дзвоника електричного, галасу дітей? Потрібно, щоб оцінка учню за поведінку також була вагомою. Дзвоник буває приємним?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!