Випускники з 2021 року складатимуть 4 тести ЗНО

Українська мова та математика будуть обов'язковими для всіх учасників підсумкової атестації

Випускники з 2021 року складатимуть 4 тести ЗНО

Учні закладів освіти, які будуть здобувати повну загальну середню освіту в 2021 році складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з чотирьох навчальних предметів. Про це під час прес-конференції, присвяченій результатам проведення ЗНО в 2019 році, сказав в.о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко.

Зокрема, планується, що українська мова і математика будуть обов'язковими для всіх учасників тестування незалежно від типу навчального закладу, в якому здобуває освіту учень.

Третій обов'язковий тест випускники зможуть обрати із двох предметів - історія України або іноземна мова.

Четвертий тест учасник ЗНО зможе обрати із загального переліку тестових предметів, що пропонується Українським центром оцінювання якості освіти.

Тести з української мови та математики будуть дворівневими.

Освіта.ua
15.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Чи можна складати зно з української мови та літератури, математики, англійської мови, (ті що обовязві), а 4 предмет вибрати Історію України?
Влад
Для Наталія: можна
Коментувати
Ліза
Що робити, якщо я хочу подавата на 2 різні спеціальності, і туди треба біологія та географія, але мені не потрібні англійська та історія , які 2021 року будуть обов’язкові?
Галина
Для Ліза: історія та англійські обов’язкові були для ДПА, а його в 2021 відмінили
Коментувати
Михайло
Для вступу до ВИШу мені потрібні три предмета, як четвертий я обирав Географію. Якщо я планую відмовитись від складання ДПА, мені не треба здавати географію. Чи це так?
Якось так
Для Михайло: питання щодо вступу потрібно задавати у темах про вступ в розділах "БАКАЛАВР" або "ЗНО". Там вже сотні відповідей на це питання - можете не здавати непотрібний для Вас предмет.
Коментувати
Іван
Для вступу в ВНЗ потрібно здати сертифікат з української мови.На ЗНО я буду здавати українську мову та літературу. Як оцінюється в балах : окремо за українську мову , і окремо за українську літературу, чи все разом
Іван
Школа рівень стандарту. Я здаю ЗНО з математики .Для вступу в ВНЗ потрібно сертифікат з математики. Яку математику потрібно здавати : стандарт ,чи профіль.
Олександр
Для Іван: рівні є у ДПА, яке складається у формі ЗНО. За ДПА Ви отримаєте оцінку за 12-бальною шкалою. У "справжнього" ЗНО, яке потрібно для вступу у ЗВО рівнів НЕМАЄ. Тобто Ви відповідаєте на ВСІ питання, що є в зошиті ЗНО. І прогляньте свої документи отримані від Регіонального УЦОЯО. Бо, якщо Ваша математика оцінюється лише за 12-бальною шкалою, то сертифікат з оцінкою за 200-бальною шкалою, Ви не отримаєте.
Коментувати
Аліна
А якщо провали математику на 2 курсі в коледжі то не вижинуть з коледжа? Як це вплине на навчання
Bohdan
Чи можна здавати на ЗНО 2021 англійську мову замість історії, попри те, що в школі ходив на уроки німецької???
иван
Який період з Історії України треба здавати, якщо Історія України не входить до переліку сертифікатів , які треба здавати доо вступу до. ВНЗ ?
иван
Четвертий предмет я вибрав Історію України.Як його треба здавати - у формі ЗНО , або у формі ДПА ? Для вступу у ВНЗ сертифікат з Історії України не потрібний.
Влад
Для иван: Ви здаєте ДПА у формі ЗНО
Коментувати
Данил
Надо ли понимать, что при поступлении на специальность где математика не нужна то провалить ее на зно не такая уж и трагедия?
Влад
Для Данил: якщо її не здати або здати на погану оцінку, то ця оцінка потягне вниз середній бал атестату і конкурсний бал при вступі, якщо атестат там береться до уваги
Коментувати
Лєра
Добрий вечір) підкажіть будь-ласка, а у вузах потрібно буде тільки три зно, як і у попередньому році? Чи вже будуть і у вузах на спеціальності по чотири вимагати?
Влад
Для Лєра: три
Коментувати
Павло
Скільки обов’язкових предметів?
Влад
Для Павло: ти читати вмієш, що вище написано?
Коментувати
Роман
а 5 предметів можна здавати?
Влад
Для Роман: можна
Коментувати
Ірина
Здраствуйте, чи обов’язково здавати зно з математики для вступу у медичний вуз, якщо школу закінчила в 2015 році?
Влад
Для Ірина: звісно обов’язково. Обов’ язкові всі зно, які потрібні для вступу. За 2015 вже зно не годяться
Коментувати
Віктор
Хтось може підказати на рахунок екзаменів для ІТ технологій?
Влад
Для Віктор: не екзамени, а ЗНО. Читайте правила вступу 2021, додаток 4. Там все розписано по спеціальностям
Коментувати
Ольга
Дитина навчається на 2 курсі технікуму факультет права після 11 класу. Чи потрібно здавати зно з математики у 2021 році
Влад
Для Ольга: Ви вже здавали ЗНО для випуску з школи. Навіщо зараз здавати?
Коментувати
Мед
Міністерство: А для чого майбутнім психологам математика-ЗНО?Нехай її здають майбутні математики,а всім решта ,що в школі вивчили і вистачить!
Тамара
Скажіть, будь ласка , ЗНО для вступу на психолога в 2021 році який рівень математики потрібно обирати :профільний чи звичайний ? Іноземна мова і біологія теж неясно який рівень. Це предмети на вибір. Немає інформації
Влад
Для Тамара: якщо математика треба для вступу, то профільний правил вступу ще немає на наступний рік і які предмети здавати ще теж невідомо.
Коментувати
Іван
Тож прошу передивитися УВАЖНО ВАШЕ НЕОБДУМАНЕ РІШЕННЯ! Якщо ви вважаєте, що це правильно то хотів б подивтися як здадуть це люди які це запровадили! Чекаю на аргументовану відповідь! Сподіваюся ви приймете правильне рішення! Поставте себе на місце цих учнів! Дякую, з Повагою, Іван!
Іван
Доброго дня, хотів дуже поцікавитись нарахунок введення ще одного 4 Обов‘язкового ЗНО! Я б дуже хотів, щоб ті хто ввів дану реформу здали цих 4 ЗНО! Цікаво чи ви враховуєте те, що навчальні заклади НЕ МОЖУТЬ ПІДГОТУВАТИ учнів до здачі ЗНО!!! Тому учні змушені ходити на додаткові заняття, які відбуваються після навчального дня! З таких предметів як математика та українська мова потрібно займатися 2-3 рази на тиждень по 1:30-2:30 години одне заняття! 7 урок в учнів закінчується о 3:15 приблизно (залежить від закладу), після того 2 години в середньому репетиторство, тож на годиннику ми бачимо вже 6 година ! Після чого середньо статистичний учень України приходить до домівки приблизно 6:30, далі учень ЩЕ ПОЧИНАЄ РОБИТИ ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ НА ЯКЕ ЙДЕ В СЕРЕДНЬОМУ 1:30-2:30 годин! Бачимо, що вже ось 9 година! Дуже цікаво коли учень повинен мати свій вільнйи час??? Ну навіть на відпочинок, невраховуючи власні дозвілля!!!! А якщо в дитини є ще додаткові занняття доприкладу (плавання, танці і тд!
іра
Для Іван: ПІДТВЕРДЖУЮ!!! Ходжу в 11 клас. 2 дня у неділю 8 уроків. приходжу додому о 4 годині (враховуючи те, що я живу за 500 метрів від школи) + 3 рази в тиждень додаткові. вчителі требують все більше і більше. охоти до навчання взагалі немає (хоча і відмінниця). так тут іще й 4 обов’язкових зно. ВАУ!
.марія
Готуйся сам до ЗНО, і все буде добре. Ніби немає куди грошей дівати
Коментувати