Випускники з 2021 року складатимуть 4 тести ЗНО

Українська мова та математика будуть обов'язковими для всіх учасників підсумкової атестації

Випускники з 2021 року складатимуть 4 тести ЗНО

Учні закладів освіти, які будуть здобувати повну загальну середню освіту в 2021 році складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з чотирьох навчальних предметів. Про це під час прес-конференції, присвяченій результатам проведення ЗНО в 2019 році, сказав в.о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко.

Зокрема, планується, що українська мова і математика будуть обов'язковими для всіх учасників тестування незалежно від типу навчального закладу, в якому здобуває освіту учень.

Третій обов'язковий тест випускники зможуть обрати із двох предметів - історія України або іноземна мова.

Четвертий тест учасник ЗНО зможе обрати із загального переліку тестових предметів, що пропонується Українським центром оцінювання якості освіти.

Тести з української мови та математики будуть дворівневими.

Освіта.ua
15.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лєра
Добрий вечір) підкажіть будь-ласка, а у вузах потрібно буде тільки три зно, як і у попередньому році? Чи вже будуть і у вузах на спеціальності по чотири вимагати?
Влад
Для Лєра: три
Коментувати
Павло
Скільки обов’язкових предметів?
Влад
Для Павло: ти читати вмієш, що вище написано?
Коментувати
Роман
а 5 предметів можна здавати?
Влад
Для Роман: можна
Коментувати
Ірина
Здраствуйте, чи обов’язково здавати зно з математики для вступу у медичний вуз, якщо школу закінчила в 2015 році?
Влад
Для Ірина: звісно обов’язково. Обов’ язкові всі зно, які потрібні для вступу. За 2015 вже зно не годяться
Коментувати
Віктор
Хтось може підказати на рахунок екзаменів для ІТ технологій?
Влад
Для Віктор: не екзамени, а ЗНО. Читайте правила вступу 2021, додаток 4. Там все розписано по спеціальностям
Коментувати
Ольга
Дитина навчається на 2 курсі технікуму факультет права після 11 класу. Чи потрібно здавати зно з математики у 2021 році
Влад
Для Ольга: Ви вже здавали ЗНО для випуску з школи. Навіщо зараз здавати?
Коментувати
Мед
Міністерство: А для чого майбутнім психологам математика-ЗНО?Нехай її здають майбутні математики,а всім решта ,що в школі вивчили і вистачить!
Тамара
Скажіть, будь ласка , ЗНО для вступу на психолога в 2021 році який рівень математики потрібно обирати :профільний чи звичайний ? Іноземна мова і біологія теж неясно який рівень. Це предмети на вибір. Немає інформації
Влад
Для Тамара: якщо математика треба для вступу, то профільний правил вступу ще немає на наступний рік і які предмети здавати ще теж невідомо.
Коментувати
Іван
Тож прошу передивитися УВАЖНО ВАШЕ НЕОБДУМАНЕ РІШЕННЯ! Якщо ви вважаєте, що це правильно то хотів б подивтися як здадуть це люди які це запровадили! Чекаю на аргументовану відповідь! Сподіваюся ви приймете правильне рішення! Поставте себе на місце цих учнів! Дякую, з Повагою, Іван!
Іван
Доброго дня, хотів дуже поцікавитись нарахунок введення ще одного 4 Обов‘язкового ЗНО! Я б дуже хотів, щоб ті хто ввів дану реформу здали цих 4 ЗНО! Цікаво чи ви враховуєте те, що навчальні заклади НЕ МОЖУТЬ ПІДГОТУВАТИ учнів до здачі ЗНО!!! Тому учні змушені ходити на додаткові заняття, які відбуваються після навчального дня! З таких предметів як математика та українська мова потрібно займатися 2-3 рази на тиждень по 1:30-2:30 години одне заняття! 7 урок в учнів закінчується о 3:15 приблизно (залежить від закладу), після того 2 години в середньому репетиторство, тож на годиннику ми бачимо вже 6 година ! Після чого середньо статистичний учень України приходить до домівки приблизно 6:30, далі учень ЩЕ ПОЧИНАЄ РОБИТИ ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ НА ЯКЕ ЙДЕ В СЕРЕДНЬОМУ 1:30-2:30 годин! Бачимо, що вже ось 9 година! Дуже цікаво коли учень повинен мати свій вільнйи час??? Ну навіть на відпочинок, невраховуючи власні дозвілля!!!! А якщо в дитини є ще додаткові занняття доприкладу (плавання, танці і тд!
іра
Для Іван: ПІДТВЕРДЖУЮ!!! Ходжу в 11 клас. 2 дня у неділю 8 уроків. приходжу додому о 4 годині (враховуючи те, що я живу за 500 метрів від школи) + 3 рази в тиждень додаткові. вчителі требують все більше і більше. охоти до навчання взагалі немає (хоча і відмінниця). так тут іще й 4 обов’язкових зно. ВАУ!
.марія
Готуйся сам до ЗНО, і все буде добре. Ніби немає куди грошей дівати
Коментувати
Христина
Які предмети обовязкові на медичний 2021р. Чи можна не здавати біологію. Здавати укр. Мову, математику, англійську, хімію?
Влад
Для Христина: ще немає правил вступу на 2021 рік
Коментувати
Світлана
Добрий вечір. Які придмети потрібно здавати на ЗНО вчитиля Фізкультури? У 2021 році. Бо я дуже хочу навчатися нацю професію, і незнаю що тепер його робити. Це пррсто капец
Влад
Для Світлана: ще немає правил вступу 2021
Гість
Для Світлана: Орієнтуйтесь на попередній рік, але слідкуйте за змінами. Можете подивитися за посиланням https://zu.edu.ua/specialty_budget.html
Батько
Вже є проект вступу на 2021,якщо його затвердять,а практика показує,що його ,як правило завжди затверджують,перший предмет украінська мова,другий біологія,третій творче випробування.Математику і історію або англійську здаєте,як ДПА вони для вступу на дану спеціальність не потрібні.
Коментувати
Вікторія
Скажіть, чи можу я в 2021 році закладати ЗНО з української мови та літератури, математики, історії, та, як додаткові предмети англійська мова та географія?
Любомир
Добрий день,чи можу у 2021 році подати в мед університет сертифікати мови і біології за 2020 рік і повторно скласти хімію/математику,бо не набрав прохідний бал?
Ірирна
чи буде в зно 2021 вибір мови ,якою учень може користуватись для проходження зно:російською чи українською.
Valeria
Чи обов’язково потрібно здавати 4 предмети на ЗНО(ДПА), чи можна 3, якщо четвертий не потрібно
іра
Для Valeria: більш за все 4 обов’язково((
Коментувати
иван
Чи можна здавати 2 іноземні мови на ЗНО ? При поступлені мені треба такі предмети :українська мова,математика,іноземна мова.Чи може бути 4 - тим предметом , ще одна іноземна мова.
Якось так
Для иван: поки немає наказу МОН про Умови вступу не можна знати, які саме предмети ЗНО потрібні для вступу на конкретні спеціальності. Ще одну мову ймовірно можна буде обрати, якщо тільки їх не поставлять на один день (зазвичай англійська в один день, а всі інші мови в інший день). Але врахуйте ще й те, що це ЗНО з іноземної мови і подати 2 сертифікати з двох мов не вийде.
Коментувати
Олександра
Для вступу в мед. університет можна буде здавати лише мову чи мову і літературу ?
Олександра
Чи має право випускник здавати 5 предметів ? Планували українську мову , англійську хімію і білогію , тепер дадалось роботи .
Наталія
Чі можна здавати українську мову і математику 1 рівнем 2021 році .