Батькам нагадали про необхідність щеплень у дітей

Батькам радять відвідати сімейного лікаря та перевірити наявність обов’язкових щеплень дитини

Батькам нагадали про необхідність щеплень у дітей

Перед початком нового навчального року батькам варто відвідати з дитиною сімейного лікаря та перевірити наявність обов’язкових щеплень, передбачених календарем. Про це у своєму Facebook повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

За її словами, це вакцини від 10 інфекційних хвороб: гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту і хіб-інфекції.

«Адже державні навчальні заклади можуть забороняти відвідування занять тим дітям, які не отримали необхідні щеплення за Календарем профілактичних щеплень. Зрештою не можна протиставляти індивідуальне право відмовитися від щеплення суспільному інтересу та безпеці інших дітей», - зазначила Супрун.

Вакцини, передбачені Календарем щеплень, можна отримати безоплатно у свого сімейного лікаря, педіатра чи терапевта.

Також в.о. міністра охорони здоров'я наголосила, що вакцини це єдиний надійний спосіб захиститися від багатьох небезпечних хвороб.

«Немає раціональних підстав ризикувати своїм здоров’ям та здоров’ям своєї дитини та набувати імунітет «перехворівши», коли маємо 100% забезпечення якісними та безоплатними вакцинами», - резюмувала Супрун.

Освіта.ua
05.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
А ще є діти, які перенесли онкозахворювання, мають хронічні хвороби, що не дозволяє їм робити щеплення. Для таких дітей навіть вітрянка може стати смертельним вироком. І ці діти після тривалої боротьби за життя, яка ще й фінансово знесилила сім’ю, ходять до школи і разом із своїми батьками щодня змушені боятися, що хтось принесе у дитячий колектив інфекційне захворювання. Чому ж батьки, які виступають проти щеплень, не подумають про таких дітей? Природній відбір? Цинічно.
степан
Для Наталія: так щеплені і є інкубаторами та поширювачами модифікованих інфекцій.
Юрій
для степан:вже незліченні досліди спростували це,а ’антивакцинатори’ продовжують вірити у ці казки.Дайте посилання хоч на 1 дослідження що пітверджує вашу теорію.
Коментувати
Катерина
Якщо вакцини працюють, то в чому полягає небезпека для щеплених дітей? Якщо вони не працюють, то який секс робити подібні щеплення? Чи, можливо, їх призначення не для протидії вірусам, а якесь, неозвучено інше..?
Юрій
Для Катерина: Чи,можливо,ви начиталися дурні в інтернеті і тому пишете такв комментарі
Коментувати