Вихователі дитсадків матимуть 56-ти денну відпустку

Уряд ухвалив рішення про продовження відпустки вихователів дошкільних закладів

Вихователі дитсадків матимуть 56-ти денну відпустку

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про продовження відпустки вихователів дошкільних закладів з 42 календарних днів на рік до 56.

За словами Лілії Гриневич, тривалість щорічної основної відпустки вихователів дитсадків є значно меншою, ніж у їхніх колег, наприклад, вчителів.

«Хоча, насправді, робота з маленькими дітьми не легша та передбачає вищу міру відповідальності дорослого за життя і здоров’я дитини. Таким чином, прийнята постанова передбачає, що нарешті вихователі також отримають відпустку 56 календарних днів», – відзначила Гриневич.

Постанова набере чинності з 1 січня 2020 року.

Освіта.ua
11.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
НЕЛЯ
Знову ділять педагогів на білих та чорних. А інші категорії педагогічних працівників? Методисти, керівники гуртків знову не педагоги?
Медколеджі Медучилища України
Ну, тепер, лише нам, методистам навчальних закладів, залишилось підвищити з 42-х днів... У РФ збільшили 2012-го...
Вихователь
Коли! Коли!
Олена
Доброго дня! Це стосується лише вихователів чи усіх педагогічних працівників закладів дошкільно освіти? Адже там ще працюють музичні керівники, практичні психологи, інструктори з фізкультури?
Толян
Для Олена: Это предвыборный пиар Гройсмана. " Кость" электорату. Не факт,что вообще выполнится. В июне уже как бы вернули пенсию по выслуге учителям. И что? Пенсионные фонды об этом понятия не имеют. Это только депутатам зарплату прибавляют в разы всего лишь за один день. Гнать надо всю прошлую власть. 5 лет грабили страну,не думали о народе.
Коментувати