Рекомендовані підручники на новий навчальний рік

Опубліковані переліки літератури, що рекомендована для використання у 2019/20 навчальному році

Рекомендовані підручники на новий навчальний рік

Міністерство освіти і науки України опублікувало електронні переліки навчальної літератури, що рекомендована для використання у закладах освіти у 2019/20 навчальному році. Відповідний лист підписаний заступником міністра Вадимом Карандієм.

У Міносвіти звертають увагу на те, що переліки навчальної літератури постійно доповнюватимуться новими назвами навчально-методичних посібників за результатами розгляду відповідних предметних комісій Науково-методичної ради з питань освіти та оновлюватимуться з урахуванням терміну дії грифів, наданих навчальній літературі.

Початкова школа

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих для використання у початкових класах закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою;

Основна та старша школа

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки для використання в основній та старшій школі закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою;

Школи з навчанням мовами національних меншин

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих Міністерством освіти і науки для використання у закладах загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин;

Дошкільні заклади

Перелік навчальної літератури, програм рекомендованих Міністерством освіти і науки  для використання у закладах дошкільної освіти;

Спеціальні заклади

Перелік навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки для використання у спеціальних закладах загальної середньої освіти для дітей з особливими освітніми потребами.

Освіта.ua
12.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Чи можна користуватися у 2019-2020 н. р. підручником "Українська мова" для 5 класу. автори Заболотний О. В, Заболотний В. В. 2013 року випуску?
А підручник з інформатики 2011 року випуску? Це за якою навчальною програмою? Цьогоріч випустився останній 11 клас, який розпочав вивчення інформатики з 9 класу і працював за цим підручником. Програма для 10, а тепер і 11 класу зовсім інша! Щось у списку не так. Не даремно ж для завантаження список чомусь недоступний!
Шестопалов
Даремно сумніваєтесь! Список "Інформатика" чудово завантажується!
Коментувати
Шестопалов
Дивно! Чомусь рекомендуються підручники ЗА СТАРОЮ ПРОГРАМОЮ з інформатики для 5 класу, видані у 2013 році, і для 6 класу (2014 рік) в той час, коли нові підручники ЗА НОВОЮ ПРОГРАМОЮ вже пройшли Конкурс, одержали держзамовлення, для 5 класу вже надруковані і розіслані в школи у 2018 році, для 6 класу друкуються і будуть у школах до початку нового 2019-2020 н.р.
вчитель інформатики
Для Шестопалов: В школах на кінець 2018/2019 навчального року підручника з інформатики для 5 класу немає! Так і закінчили рік. І для 10 класу не отримали! Але як замовляли! Ну і що, що в тебе відпустка. Виходь, підручники замовляй! І за цілий рік так і не отримали замовлення. А тепер будемо на 6 та 11 клас замовляти. Коли відпустка почалася. Кого це хвилює?
Шестопалов
Школи вже одержали нові підручники з інформатики для 5 класу, правда, під кінець н.р. Підручники для 6 і 10(11) класів друкуються і будуть у школах на початку 2019-2020 н.р. Принаймні, так обіцяє МОН, а як буде насправді - подивимось.
Коментувати