Моя мета захистити Нову українську школу, - Гриневич

Міністр висловила побоювання, що реформу освіти можна викривити через політичну доцільність

Моя мета захистити Нову українську школу, - Гриневич

Моя мета захистити від будь яких викривлень Нову українську школу. Про це сказала міністр освіти і кандидат у народні депутати Лілія Гриневич в ефірі програми «Свобода слова».

За її словами, ті батьки, які мають першокласників вже змогли побачити різницю між тим, як працюють традиційна школа і Нова українська школа.

«Нова українська школа має розкрити потенціал кожної дитини. В кожній дитині є талант. Школа має навчити дітей співпрацювати, комунікувати, критично мислити, бути успішним і потім реалізуватись в житті, а не формувати комплекси», - зазначила Лілія Гриневич.

Також міністр висловила побоювання, що реформу шкільної освіти можна викривити через політичну доцільність.

«І сьогодні мене лякає, як деякі партії описують реформу освіти. Справа в тому що в це вкладено дуже багато зусиль різних людей. Тому що це не є реформа мого лише міністерства, це є реформа великих спільнот. Те саме стосується нових рішень, які ми готові імплементовувати. Наприклад, нам потрібно підняти заробітну плату вихователю дошкільної освіти, нам потрібно привабити молодого учителя, який сьогодні заробляє значно менше ніж досвідчений учитель. У нас є багато рішень, які вже сьогодні лежать на столі, але для цього потрібен час», - сказала Лілія Гриневич.

Як відомо, Лілія Гриневич балотується до парламенту за виборчим списком політичної партії «Українська стратегія Гройсмана».

Освіта.ua
12.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
Нічого нового, крім конструкторів LEGO і продовження дитячого садка у першому класі, вона не внесла. У вчителів немає прав, а в учнів - обов’язків. Імітація реформ і занепад освіти.
Правда
Для unforgiven 2: лего уже давно не интересен современным детям, прошёл на него спрос. Но хозяева лего нашли лохушку Украину, чтоб продолжать втюхивать свой непопулярный товар по максимуму. Кто то в МОН имеет хороший откат от них.
Коментувати
Імя
Після вас важко щось ще більше викривити. Після вас слід ще багато років виправляти.
Sabrina
Да уж, не свезло Гройсману с ключевыми фигурами его партии. Мадам Гриневич своими лозунгами про НУШ (все уже разницу с традиционной школой прочувствовали) скоро снизит до нуля рейтинг его партии. Все что-то хотят защищать. И Гриневич, и Порошенко... Скоро еще повыскакивают защитнички. Товарищ Гройсман, утихомирьте мадам Гриневич, пока она окончательно не дискредитировала Вашу партию. Вы же видите реакцию народа. В каждой семье, где есть школьники, Вы можете потерять голоса избирателей. А про голоса работников системы образования забудьте сразу.
Местный
Нет, спасибо. На выход - значит на выход!!!
Игорь
Бандеризировали всю систему образования! Ничего, кроме собственного хохлизма, ты не видела, тупая МОНистерка! Так что суши сухари и жди возвращения Димы!
Родитель
Есть позитив , но очень мало . Что то не дорабатываете , как в армии - старая система пока правит .
ммм
те саме роблять і з медичною реформою. Гриневич з Супрн - у одному болоті. А болото в нас глибоке.
Вчитель
Твоя мета- піти в цю далеку дорогу, яку ми чемно називаєм- НУШ/