МОН визначило, як пройде конкурс «Учитель року - 2020»

Реєстрація педагогічних працівників для участі в конкурсі триватиме з 16 вересня до 06 жовтня

МОН визначило, як пройде конкурс «Учитель року - 2020»

Всеукраїнський конкурс «Учитель року - 2020» буде проведено у номінаціях «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта» і «Хімія». Відповідний наказ про проведення конкурсу підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Конкурс традиційно відбуватиметься у три тури. Проведення першого заплановано на листопад.

Реєстрація педагогічних працівників для участі в конкурсі триватиме з 16 вересня до 06 жовтня 2019 року.

Умови та порядок проведення конкурсу будуть оприлюднені до початку навчального року.

Освіта.ua
11.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Свято і аплодисменти, а в реаліях тризна, на здоров’ї та особистому житті вчителя. Добровільно, кажете, тоді забороніть рейтинги шкіл по цих веселих конкурсах. Ось тоді побачимо реальну кількість бажаючих,. Сама я щойно з вимогами знайомилась, бо буду брати участь у цьому Чудовому,Добровільному конкурсі!
Наталія
Брала участь у 2016. Друге місце в Україні. У 30 років я методист. А там самі вирішуйте. Тільки не пишіть різний бруд, бо людям які працювали, щоб проявити себе на конкурсі читати це - образливо. Коли самі досягнете чогось і переможете, будете писати про цирк та шоу. А я з власного досвіду знаю, що не тільки перемога, але й участь в цьому конкурсі - це дуже велика робота над собою!
Роман
Для Наталія: Поки Ви працювали над собою, хтось працював за Вас. Всі етапи конкурсу відволікають учасника від своїх посадових обов’язків.
Лена Шевчук
Це мотивація для себе. Я захоплююсь такими педагогами, які не бояться бути кращими!
Коментувати
Наталія Лисенко
"Конкурс ... відбувається у три тури." Міський, обласний, всеукраїнський. Конкурсні випробування тривають тиждень, п’ять робочих днів. Про які три дні ви говорите? Конкурс корисний. Після перебування в "екстремальних" умовах дуже багато чого становиться на свої місця. Рекомендую, як то кажуть!
Світлана
Конкурс не триває три дні....І це пише людина, яка говорить, що неодноразово брала участь!!! Це серйозна підготовка, щоб виявити себе!
Olena
Участь у Конкурсі добровільна! Не хочете - не беріть участь. Якщо Вас примушують чи шантажують - то питання до Вашого керівництва. А таке роздратування - просто свідчення того, що Вам не вдалося, мабуть, і в першому етапі перемогти, чи навіть зареєструватися без інформатика не зуміли. Брала участь і не один раз, і ніхто не примушував. А Ви сидіть собі та нийте, що Вас не атестують. Це, мабуть, ті ниють, хто ледь навчився презентації створювати та вважає це вершиною своєї самоосвіти.
1111
Для Олена: це мабуть та Олена, що і Василь.
Olena
А це, мабуть, та коментаторка , яка сидить у 56 років із пешою категорією та у якої на показових уроках учень сидить на першій парті, щоб слайди перемикати. Той Конкурс не для Вас - заспокойтесь.
Сергей Лимонов
Ти диви яка ділова ковбаса- МОНівська прокладка! Брись з сайту троляка тухла!
Коментувати
Учитель
Да ніхто не буде брати участь у ваших шабашах! Учителі, фіксуйте всі розмови з директором по примушуванню вас брати участь в "УЧИТЕЛЬ РОКУ" І ЗЛИВАЙТЕ ВСЕ ВСЕ В ІНТЕРНЕТ.
Олег
Для Василь : Надайте інформацію: рік, місто, школа, предмет. Знову шавки з МОН активізуються, маскуючись під учителів. Боїтесь втратити тепленьке місце? Бо що ж ви робитимете без усіх цих "учителів року" манів, шманів, олімпіад, сертифікацій, конкурсів? Ви ж більше нічого не можете. Папірці з місця на місце перекладать набагато легше. Ну не методичні ж розробки вам писати, чи нові підручники. Не царське це діло. Легше в долоні плескати, дивлячись як учитель, наче цирковий ведмідь, трюки на сцені демонструє.
Оксана
Для Олег: Ви читали Положення про конкус ? Де там написано про " трюки". Не розводьте демагогію. Негоже вчителю бути " базарною бабою "!
Коментувати
Местный
Надеюсь, что никак не пройдёт, ибо брать участие в этом ненужной вещи нет никакого желания. Это как наказание какое-то со стороны администрации
василь
це чудова можливість самоутвердитися!брав участь знаю з досвіду!Раджу всім хто має напрацювання довести колегам і всім свою неповторність
Sabrina
Для василь: А зачем взрослому самодостаточному, лишенному психологических комплексов, человеку доказывать кому-то свою неповторимость? К сожалению, некоторые учителя вынуждены участвовать в этом глупом и коррумпированности перфомансе. Грустно смотреть на этих людей, вынужденных превращаться в дешевых клоунов. Зато администрация школы довольна, сделает хорошее расписание, часы подкинет.
Іриніда
З досвіду: педагогу не дано вміння самоутверджуватись по-новому! Сказали в міскво - треба! сказав директор, що йому то є добре - і "воно" йде на той конкурс! Ось зараз буде море критики в мій адрес від тих же вчителів, будуть розказувати як таким чином вони "реалізовуються", бо так ТРЕБА, так кажуть казати, точно буде такий, що скаже: це моє власне бажання! Дорога молодь в освіті, звертаюсь до ВАС: "довбаніть" їх всіх зі старими ідеями, а скажіть тверде своє слово в доцільності таких конкурсів і утверджуйтесь в суспільстві своїм "твердим", рішучим словом і ділом!
Сергей Лимонов
Дорога молодь в освіті, звертаюсь до ВАС: тікайте мерщій із освіти ! Шукайте роботу з гідною зарплатою і можливістю кар’єрного зросту! бо застрягши в болоті нашої освіти- не !буде у вас-ні здоро’я -ні житла- ні пенсії! І точно буде купа хвороб
Коментувати
Павлуша
Кому воно треба? Дарма трата часу та нервів, хто був - знає.
Марина
Для Павлуша:
Коментувати
samaposebe
Як вчителю, який не бажає брати участь у цьому шоу, відмовитись? Дирекція постійно лякає зменшенням кількості годин у щотижневому навантаженні.
Віктор
Для samaposebe: якщо в школі немає більше людини з дипломом Вашої спеціальності то така вимога не правомірна, предмет в школі має читати лише спеціаліст з дипломом відповідного предмету, якщо ж такого немає то уже оформлюється або виробнича необхідність або строковий договір
Коментувати