Невакциновані діти не можуть відвідувати садок

Верховний суд не визнав порушенням прав заборону відвідувати садок при відсутності вакцинації

Невакциновані діти не можуть відвідувати садок

Верховний суд України не визнав порушенням прав дитини заборону відвідувати дитячий садок у разі відсутності вакцинації. Про це повідомляє Українська правда. Життя з посиланням на рішення Верховного суду.

Зокрема, позов матері, яка відстоювала своє право відводити до дошкільного навчального закладу дитину без обов’язкових щеплень (правець, дифтерія, кашлюк тощо), було не задоволено.

Верховний суд вирішив, що індивідуальний інтерес людини (відмова від щеплення) не можна ставити вище за загальний інтерес суспільства – не хворіти інфекційними хворобами.

У постанові йдеться, що завданням держави є забезпечення дотримання оптимального балансу між реалізацією права дитини на дошкільне навчання та інтересами інших дітей.

Освіта.ua
30.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
лола
да, гомударство как всегда, план по уничтожению населения. Вон столько случаев аутизма после прививок.
Логика где?
А Парубий со справкой может кровать ВР!
людмила
Для Логика где?: оно конечно,виноват Парубий,а то,что ваше чадо опасность для других ,не ,не думалось!
Вася
А де Ваша логіка? Яку небезпеку "для других" вакцинованих несе невакцинована дитина????, тим більше - прививка не дає гарантій "не захворіти"????
Вася
А як Вам таке: https://www.radiosvoboda.org/a/28977148.html? Ми ж у Європу просимося, а у Нідерландах, Швеції, Австрії, країнах Прибалтики, вакцинація взагалі не є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ. Тому це совковська "принудиловка", а суди, як завжди, доводять свою "незаангажованість".
Коментувати