Школярі закликали не відпускати повітряні кульки

Учні вінницької школи «АІСТ» закликали не використовувати повітряні кульки під час шкільних свят

Школярі закликали не відпускати повітряні кульки

Учні вінницької школи «АІСТ» закликають адміністрації закладів освіти і батьків не використовувати повітряні кульки під час шкільних заходів, присвячених святу Останнього дзвоника.

Школяри наголошують, що відпускати кульки у небо небезпечно через екологічну загрозу.

«На жаль, в Україні та світі склалася традиція відпускати кульки у небо на свята, урочисті заходи та просто так. І хоча нам подобаються кульки, мало хто знає або задумується, що вони можуть нести серйозну загрозу», — йдеться у зверненні учнів розміщеному у YouTube.

У зв’язку з чим школяри запропонували висаджувати дерева, які символізуватимуть турботу про природу.

«В часи коли про природу дбають менше, ніж про захопливі видовища, ми вирішили спробувати відновити баланс і запропонувати всім бажаючим, замість продукування «гарного сміття», посадити деревце, яке стане частиною циклу життя на ще довгі роки, а не принесе радість на кілька хвилин», — закликали школярі.

Освіта.ua
06.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
1
А наш великорозумний методист по виховній роботі щороку організовує таку "акцію" на центральній площі міста! Оце екологічне виховання в дії!
хіба ні
ой всьо, а те що люди завалюють сміттям ліси, узбіччя, річки то нічого. Залишилось тільки кульки не відпускати, а так всьо харашо. Маразм-дибілізм.
Хіба так
Для хіба ні: А кульки що, в повітрі розчиняться і не впадуть сміттям на узбіччя, річки й ліси? Очі не бачать - серце не болить? Хай несе той непотріб у сусідній район чи область, а в нас усе частенько і радісно?
Коментувати