Лілія Гриневич: ми повинні співпрацювати (відео)

Міністр освіти розповіла про співпрацю з майбутнім президентом, шкільну форму та дрес-код вчителів

Лілія Гриневич: ми повинні співпрацювати (відео)

Лілія Гриневич в студії «Сніданок з 1+1» розповіла про співпрацю з майбутнім президентом, шкільну форму та дрес-код вчителів, а також прийом у перший клас та використання сучасних технологій у шкільному житті.

Освіта.ua
29.04.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Звільняти! Всіх реформаторів гнати! Звітують про вкладені мільйони в освіту а насправді куплені телевізори і багато чого за кошти батьків.А де 20 відсоткова надбавка обіцяна вчителю НУШ? Де її платять?Немає, бо, о....новина для всіх:Дірка в бюджеті.То теж на вчителя перекладаєте?Хто ,нарешті, подбає і віддасть належне згідно ваших законів?
Надія
Я не розумію, де поділась Нова українська школа? Уже з наступного навчального року у школи Чернігова для 1-х класів виділяють один комп’ютер, а класів то 4.
Василь
Міністр повинна добиватися належного, постійного фінансування освіти. Школи переповнені, приміщення потребують капітального ремонту від даху до підвалу.Територія школи має бути захищена законом.Якщо в школі одночасно знаходиться велика кількість людей, а це незахищені діти, то має бути охорона на державному рівні, як на стадіонах, чи масових демонстраціях. Поліція має працювати на потреби суспільства без додаткових угод.Потрібна лише воля Кабміну.Безпека на першому місці, а потім можна вчитися. Такі рівні шкіл, як початкова і старша, мають навчатися окремо.Щодо хлопчика, який не ходить в школу і хоче вчитися, то нехай міністерство на хвилях реформи організує постійні онлайн трансляції уроків з усіх предметів для усіх хворих і відпочиваючих. Відразу підвищиться рівень знань. Тоді конспект, який є роботою учня може не знадобитися.Трансляції можна буде записувати.Та ще зворотній має бути звязок з хворими, які по скайпу будуть брати активну участь в уроках. Молодець хлопчик-олімпієць.
наталія
Я 30 років в освіті. Лілія Гриневич - найкращий мініст освіти. Було б добре якби її залишили на посаді при Президенті Зеленському.
Вован
Для наталія: Вибори президента довели, що країна потребує змін. Про такі зміни трактується і в законі про середню освіту. виникає питання: "чому директори шкіл повинні перебувати 6 років, а на посаді не більше двох термінів, а міністра повинні виносити із кабінету вперед ногами". Вчителі та учні, крім говорільні, реформування освіти не відчули. отже - новий президент - нова команда.
Кузьміч
Наталія лизнула зачотно!
Марина
Для наталія: А вас у зами. Тоді точно порядок буде, і будуть усі знати, що грошей для НУШ немає не тільки у 2 областях, бо ті копійки, які виділили, розбили до грудня, так що і парти будемо придбавати по 5 штук у місяць.
Коментувати
Злий вчитель
Як там казав наш Президет: "П..т-П..т, П..т-П..т ударения разные — слова одни и те жи ". Можна видавати сотні ідей. Але допоки не буде РЕАЛЬНОГО фінансування — ці ідеї так і залишаться деклараціями про наміри. Працювати на волонтерських засадах я буду лише за своїм власним бажанням. Все решта — оплатіть, пані міністерко, будь ласка. А тоді і вимагайте.
Кюхельбекер
Радує тільки те, що Гриневич вже більше не буде міністром.
Лариса Олеговна
все одно, мене обурює ситуація коли мене забов’язують вести итину до школи в яку я не хочу щоб моя дитина відвідувала
Анти-Гриня
ОМ МУНИ МУНИ МАХА МУНАЕ СОХА ВИЧ-ГРИНЕ ОМ ПАДРЕ РОШЕН ОМ МАНИ МАНИ МАНИ МАНИ. Молись босяк-учитель на своего пана-рошеновского - шоколадного, а то нашлю порчу, що вся скотина депутатська-безграмотна до ноги повиздихає.
Ірина
Ой, який розумний хлопчик у метелику! А можна спочатку кожному вчителю комп’ютер на стіл?!! Я навіть по Viber нікому нічого не зобов’язана дописувати, бо це МІЙ ОСОБИСТИЙ телефон і МОЇ ОСОБИСТІ гроші за інтернет, а батьки і діти- це моя РОБОТА, а не друзі. Все у нас у вчителів якось на волонтерських засадах, все ми повинні робити, нібито ми всім забезпечені! І це все за 4500!