ДПА у початковій школі є виключно моніторингом, - Гриневич

За словами міністра, результати ДПА не впливають на можливість дитини вступати до 5-го класу

ДПА у початковій школі є виключно моніторингом, - Гриневич

Державна підсумкова атестація у початковій школі є виключно моніторинговою. Про це заявила міністр освіти Лілія Гриневич під час свого виступу на засіданні Кабінету Міністрів.

За словами міністра, результати іспитів у 4-му класі жодним чином не впливатимуть на успішність учня і його можливість вступати до 5-го класу.

Вона також наголосила, що завдання для контрольних робіт готують учителі, а МОН надає лише невеличкі рекомендації щодо їх проведення. Державна підсумкова атестація у початковій школі проводиться з двох предметів: української мови і математики.

«Я хочу застерегти учителів, щоб вони не зловживали цією грізною назвою ДПА, тому що ми маємо сигнали, що інколи створюється така атмосфера, коли батьки навіть наймають репетиторів для дітей», - сказала Лілія Гриневич.

Також міністр наголосила, що це є шкідливим для дітей, для їх мотивації до навчання і порушує ідею моніторингу навчальних досягнень дітей цієї вікової групи.

Освіта.ua
24.04.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Стрес
Тоді для чого це ДПА взагалі.один стрес для дітей.але у нас для дітей нічо не зроблено.переглянути програму треба.
Капец
Нарожали ОТГ - и теперь каждый чудо-чиновник видит ДПА по своему.Министерка пусть изменит формулировку прод свои слова -Державна підсумкова атестація у початковій школі є виключно моніторинговою и назовет более простыми словами.Ведь ДПА есть В 9 И 11 КЛ.
завідувач
Чи може завідувач філії бути головою комісії на ДПА? Якщо ні, то виходить, що директор опорного закладу повинен бути головою комісії у всіх філіях. Чи правомірно організувати довіз учнів на ДПА в опорний заклад?
Никто ничего не знает
Для завідувач: С этой децентрализацией " начудили" так,что и сами не разберутся. На местах,в ОТГ новоиспечённые " відділи освіти" трактуют всё по-своему,кому как вздумается. Поэтому,думаю,ответы на Ваш вопрос могут быть диаметрально противоположны) Нормативных документов или нет,или в них " чёрт ногу сломит". Главное-відділам освіти и директорам опорных школ показать свою " значимость".
Коментувати