МОН знизить вимоги до шкільних комп’ютерів

Відомство має намір встановити мінімальні вимоги до комп’ютерного обладнання шкіл

МОН знизить вимоги до шкільних комп’ютерів

Міністерство освіти має намір встановити мінімальні вимоги до комп’ютерного обладнання, яке закуповується для закладів освіти. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Для досягнення цієї мети Міністерством освіти розроблені зміни до наказу № 1440, що визначають вимоги до комп'ютерного обладнання, яким комплектуються навчальні приміщення закладів дошкільної, загальної та професійної освіти.

Завданням запропонованих змін є забезпечення комплектування закладів освіти сучасною комп’ютерною технікою з урахуванням розвитку інформаційних технологій.

За визначенням МОН, реалізація документа сприятиме інформатизації освітньої галузі, а також осучасненню вимог до персональних комп’ютерів, якими користуватимуться здобувачі освіти та педагогічні працівники.

Зауваження та пропозиції до проекту змін можна надсилати до 24 травня 2019 року на електронну пошту [email protected].

Проект змін

Освіта.ua
22.04.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Method
"підтримка набору інструкцій x86-64; кількість фізичних обчислювальних ядер без використання технологій розподілу ресурсів між ядрами - не менше ніж 4; тактова частота - не менше ніж 1,5 GHz" Чотирьохядерне відро по 1,5 Ггц в 2019 році, сейозно? Краще взяти 2 ядра по 3 - 3,5 Ггц. "об’єм HDD - не менше ніж 500 GB або SSD - не менше ніж 120 GB; тип інтерфейсу для HDD - не гірше SATA" По яких критеріях накопичувачі порівнюють, не зрозуміло? Якщо підбирати по продуктивності, то HDD має бути SATA III зі швидкістю 7200 об/хв, щоб різниця між роботою SSD та HDD була мінімальною. Якщо дивитись на розмір, то зараз 120 Гб для комп’ютерів, на яких працює більше 1 особи, явно мало. Місце швидко закінчиться, треба не менше 240 Гб. "інтегрований або дискретний; з підтримкою стандартів IEEE - не гірше 802.11b/g/n" Це називається змішаний тип 802.11 "мережевий адаптер Ethernet" Не адаптер, а контроллер або карта. Адаптери для іншого призначені. Ну і так далі...
Zoya
Та у школах зараз стоять компютери 2000 року випуску! на них тільки ХР йде. а чому на них можна дітей навчити?
Максим Борисович
Шановний автор заголовка! А чому Ви зробили висновок, що мінімальні вимоги знизяться? Ви порівнювали нині чинні вимоги та зміни до них, і дійшли до того, що зміни послаблюють ці вимоги?