Учасники сертифікації вчителів - 2019: хто вони

У сертифікації педагогічних працівників візьмуть участь 854 вчителі початкових класів

Учасники сертифікації вчителів - 2019: хто вони

У пілотній сертифікації педагогічних працівників в 2019 році візьмуть участь 854 вчителі початкових класів. Про це, за результатами проведеної реєстрації учасників сертифікації, повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Найближчим часом кожний зареєстрований учасник отримає поштою повідомлення, у якому буде зазначено логін та PIN-код для входу до «Кабінету учасника сертифікації».

Про дату відвідування учасника сертифікації експертами педагог дізнається з повідомлення, що надійде електронною поштою, не пізніше ніж за три дні до безпосереднього візиту.

Наступний етап, що передбачає проходження незалежного тестування буде здійснюватися в жовтні-листопаді 2019 року. За шість тижнів до тестування на сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде оприлюднено графік проведення ЗНО.

Також УЦОЯО оприлюднив загальні характеристики групи зареєстрованих учасників сертифікації за віком, статтю, стажем роботи, педагогічним званням та кваліфікаційною категорією.

Освіта.ua
14.02.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
регион
Почему нет диаграммы по областям Украины?/
колега
Дорогі вчителі, які вирішилися на цей крок- СЕРТИФІКАЦІЯ! Співчуваю! Ніхто не оцінить Вас об"єктино. Там де є думка людини- дуже відносно. Сподобаєтеся-не сподобаєтеся, чи зовнішнє, чи голос, чи статура???? Просто будьте готові, що це буде несправедливо. Мої співчуття!
Родион
Для колега: Та й корупція своє діло зробить. Ті що все мають - матимуть і сертифікати. Докторами та кандидатами наук стають , хто навіть в шкільному курсі своєї галузі туманно орієнтуються. А тут якісь сертифікати. Не вірю.
Іван
Не треба так відкрито заздрити зростанню заробітних плат сумлінних вчителів.
Коментувати
Учитель
Пані Міністр, поставьте у всі школи, класи камери. Я, вчитель, прошу. Побачимо хто як проводить уроки, і хто як учиться. Нехай батьки спостерігають в он-лайн, нехай батьки бачать ЯК поводяться. працюють, відповідають їх діти. Нехай МОН побачить ЯК навчають учнів учителі. Не потрібно буде ніякої сертифікації. Просто побачити уроки. В кінці коїного навчального року діти повинні скласти один тест і формі ЗНО, в якому будуть питання, на які потрібно відповісти володіючі знаннями з усіх предметів ха курст навчального року. Так стануть важливимо та потрібними ВСІ предмети за Навчальним планом ( сьогодні вкрай потрібними є укр. мова. англ. мова, історія або математика, далі по рейтенгу біологія, хімія, фізика.... Все! Навчальні предмети закінчилися. Решта не треба вчити, решти вчителів не потрібно, можна на уроки не ходити, робити Бог знає що. Зробіть камери, будь ласка.
Микола
Для Учитель: Підтримую! Батьки вірять своїм дітям а не вчителям. Я поставив сам за свої кошти але адміністрація школи забороняє. Цікаво, чи є заборона на такі дії.
Коментувати
Родіон
Вчителі, колеги! Невже такий пустоцвіт , як зеленський,»синок «голови єврейської громади Європи коломойського, ворюги- олігарха, очолить Україну?? Було , а такого щн не було!! ТОді просто кінець....
Witalina
Для Родіон: До ЧОГО тут,на цій сторінці, Зеленський? У селі бузина,а у Києві - дядько!????
Донецкий
Вот победит - и небо с овчинку покажется... тогда и поймешь...:?!А мьі в Краматорске уже знаем , что бивает и хуже!!! Вон Кличко добивает Киев- пример дуба?!
Родион
Для Родіон: Тезка, не будь ідіотом. Придумай інший нік і не дублюй який в мене уже 7 років. Надіюсь на порозуміння.
Коментувати
Антон
От цікаво, раніше було оголошено, що добровільну сертифікацію зможе пройти 1000 вчителів. Невже не назбиралась відповідна кількість? Про причини, як завжди, мовчать.
Родители
Давно пора видео-камеру в каждый класс поставить, чтоб видно было пришла на урок эта с или нет! А если вдруг пришла, то чем занимается - ведет урок или опять сидит , в смартфон уткнулась! Уважаемое министерство, спасите наших детей!
Witalina
Для Родители: Підтримую на всі 100% "ДАВНО пора видео-камеру в каждый класс поставить!" - щоб БАТЬКИ побачили, що роблять на уроці їх діточки,як ВЧАТЬСЯ і ХТО виноватий. МИ ж віримо своїм дітям, а не вчителю, НЕ розуміючи однієї простої істини: дитина ніколи не скаже ВСІЄЇ правди. Задаймо себе, МИ ЩО, не викручувалися, не оправдувалися, не старалися пом’якшити, скрити свою вину?
Татьяна
Для Родители: Вже бачила цей комент на іншій сторінці. Відповіла: не бачила цього від вчителів, а від учнів бачила
Коментувати
допрофспілки
Які ваші дії з відновлення психічного здоров’я учасників сертифікації? Їх морального і фізичного стану?
Іван
Для допрофспілки: Збільшення заробітної плати.
допрофспілки
Для Іван:якщо здюжать сертифікацію
Коментувати