Osvita.ua Середня освіта Я спостерігаю відсутність терпіння у молоді, - Гриневич
Я спостерігаю відсутність терпіння у молоді, - Гриневич

За словами міністра, формулою успіху є поставлена мета і талант, помножений на працю

Я спостерігаю відсутність терпіння у молоді, - Гриневич

Правильно й вдало поставлена мета, віднайдений талант, помножений на працю і наполегливість і є формулою успіху. Про це, спілкуючись із лауреатами стипендії Президента України для переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад і Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН, сказала міністр освіти Лілія Гриневич.

«Кожен із вас – це не просто талант, а талант наполегливий. Мати талант – це можливість, яка є у кожної людини, а от розвинути цей талант і мати силу волі працювати, коли інші відпочивають, – це найвище мистецтво. Знаєте, у нас сьогодні склалася така ситуація, яку я відчуваю спілкуючись із молоддю. Думаю, це одночасно і можливість, і великий виклик. Я спостерігаю відсутність терпіння у молоді. І це можливість, бо всі прагнуть йти швидко вперед, ставлять великі цілі, і це дає надію на поступ і на нетрадиційні та цікаві шляхи вирішення проблем. Але йде і певне знецінення важливості терпіння. Бо коли, поставивши собі мету, починаєш йти до неї, з’являється багато перешкод, дорога не вистелена м’якою травичкою, неуникненно виникають проблеми, які потрібно вирішувати і яким потрібно опиратися. І тут потрібна і наполегливість, і терпіння – вони ключ до звершень», – розповіла міністр.

Цього року стипендії президента отримали 270 школярів та студентів, які протягом року щомісяця отримуватимуть грошову винагороду за свої інтелектуальні досягнення. Серед них – 150 переможців учнівських олімпіад з навчальних предметів і 120 – Всеукраїнського конкурсу-захисту. У 2018 році розмір стипендії складає 2 600 грн на місяць.

Освіта.ua
29.11.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Fraps
Хотите терпения? Езжайте в Россию, там молодежь обладает очень большим терпением, один Озон чего только стоит.
Олеся
А про те, що правила НУШ якраз не надто націлені на розвиток в учнів терплячості, пані міністерка якось не подумала.
Небайдужий
У нас молодь дуже терпляча - це треба ж стільки терпіти міністра освіти плагіаторку. В цивілізованих країнах такі міністри одразу у відставку подають, а у нас терплять.
Академик
Для Небайдужий: вы долбанулись с этим плагиатом! Все плагиаторы- кроме греков! Нет диссертации чистой, ибо и букв всего 32. !!!
Коментувати
Username
Пф-ф! А хіба не ви, пані міністерко, створюєте умови, аби в молоді ці чесноти (терпіння й наполегливість) і не виробилися? Хвалити дитину за найменшу дрібницю, бачити лише успіхи, максимально знизити вимоги... Чого ж дитина буде напружуватися, коли вона й так молодець? А як не молодець, то прибіжить "мамка" зі звинуваченням у булінгу (дитину похвалили на 3 рази менше, ніж сусіда, у дитини травма на все життя), і дитинча знову молодець!
cos
А скільки ще можна терпіти знущання- вже 27 років пройшло, все терпимо і терпимо. Скоро терпець в молоді точно увірветься, почекайте ще трошки.
КрПт
Це міністерка не вірно підмітила! Терпіння в молоді чомусь дуже багато, особливо до тих нерозумних дій, які ми бачимо в освіті зараз при керуванні цієї пані! Якби не було терпіння, то ця влада вже давно була б в Ростові. Так, що Гриневич краще закрити рот і не говорити дурниці!
Cirius
Брак терпіння у молоді породжений неправильним вихованням. Дітям з дитинства нівчому не відмовляють, вони не знають, що таке економія коштів. Виховується не критичне ставлення до себе і своїх вчинків, споживацьке ставлення до життя. Багатьох перслідує манія швидкого успіху. У нас немає проблеми з встановленням діагнозу, ми не шукаємо шляхів лікування цих хвороб становлення характеру. А коли хворобу не лікують роками вона переходить у хронічну форму, і добре, якщо хворий не інфікує інших. Я не знаю, чи не перейшли ми епідемічний поріг, але що до нього дуже близько видно виразно і без окулярів.
Катерина
Для Cirius: виховання теж аби яке. Але я, як представник молоді(не школяр), запевняє, справа далеко не у вихованні. Не забувайте, що ми виховані нашими вихлванними батьками, не забувайте в які роки ми живемо. Ти не встигає опанувати професію, як вона застаріла (привіт нашій системі освіти). Звісно у нас немає терпіння. Всім на всіх начхати нічого не змінюється, будь-яка спроба до змін тоне в стосі паперів, які начебто треба заповнити... Да до біса це все
Cirius
Для Катерина. Приведу Вам приклад. Сапаємо з мамою цукрові буряки в полі. Я бігом, бігом і через 1 год. язик на бороду. А мама цюпу-цюпу і пішла далі. Кажу до неї:"Та Ви сильніші за мене молодого". Ні, каже вона, ти хочеш взяти силою, а я беру терпінням і розумом. Махаючи сапкою розмірено я швидко не втомлюся і оброблю більшу площу ніж ти. Ти б’єш сапкою по землі, а я лишень підсікаю бур’яни. Висновок: Не будеш сильним у малих справах -нічого не досягнеш у великих. Щоб зрозуміти, що я маю стати викладачем мені знадобилося 25 років. Але наступні 20 я прожив краще, ніж попередні, бо йшов на роботу як на св’ято, хоча ніхто мені його не створював у нашій застарілій і недосконалій системі освіти. Недаремно існує такий вислів:"Хочеш бути щасливим - будь ним"! Ніде Вас п. Катерино не чекає щастя на блюдечку. Надто багато кицьок крутиться навколо нього в очікуванні на дармову сметанку. А чи багато на світі бажаючих покласти її туди за так?
Івась
Для Cirius: а щоб не йшов на педроботу, як на свято, а задумався: а якого качана я працюю, а грошей не бачу? І шукав/знайшов іншу роботу з вищою зарплатою. Дивись, і мама про роботу на буряках забула би, і про мізерну пенсію не згадувала б, бо син включив мізки в ту, що треба розетку...
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!