Освітяни Нікополя рахуватимуть пасажирів автобусів

Освітяни міста братимуть участь у обстеженні пасажиропотоку на міських автобусних маршрутах

Освітяни Нікополя рахуватимуть пасажирів автобусів

Освітяни Нікополя братимуть участь у проведенні обстеження пасажиропотоку на міських автобусних маршрутах загального користування. Відповідне розпорядження підписане в. о. міського голови Юрієм Соколом.

Метою обстеження транспортного пасажиропотоку, за визначенням влади міста, є перевірка кількості пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Разом з тим, розпорядження в. о. міського голови містить посилання на наказ Міністерства інфраструктури від 15.07.2013 №480 «Про затвердження Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом», одне з положень якого визначає метод обстеження пасажиропотоків на транспорті.

Зокрема, візуальний метод обстеження пасажиропотоків має проводитись шляхом візуального визначення рівня наповнюваності автобусів у години «пік» на визначених організатором пасажирських перевезень чи автомобільним перевізником найбільш завантажених зупинках маршруту або у пунктах пересадок на інші маршрути. Результати обстеження використовуються для удосконалення розкладу руху маршруту на автобусному маршруті.

Планується, що у транспортному обстеженні братимуть участь працівники шкіл та дошкільних закладів міста. Вони мають вийти на дороги міста 29 листопада та 02 грудня.

Загалом, участь у транспортному дослідженні братиме 171 працівник виконавчих органів міської ради та комунальних підприємств міста, в т.ч. 24 освітянина.

Джерело сканкопії наказу: Facebook Віктор Громовий 

Освіта.ua
17.11.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
тому,, кто "на захист"
Учитель - пёс бездомный или дитя малое, что он НЕ способе отказаться от противозаконного действия, которое ему приказывается. ПРИКАЗ! ПРИКАЗ! Всем ДУРАКАМ его выполнять. Достали тупостью и рабским выполнением! Пусть идут, раз НЕ способны отказаться. ВСЕ УЧИТЕЛЯ Никополя НЕ ОДИН нет. ВСЕ.
Віктор Володимирович
Ми трошки не ту кваліфікацію маєм!А в.о. мера хай за колег на уроки йде, щоб сіяти добре вічне і красиве. Цікаво на скільки уроків вистачить цієї світлої чиновничої головоньки. Може після спілкукування з майбутнім нашої держави - в голову "дурь" не лізтиме!
Я
Керівникам закладів освіти треба не підписувати ці ганебні накази, а опиратися, складати колективні листи-протести у відповідь, бо скоро й правда вулиці щосуботи прибиратимемо, ми ж мовчимо, крівники старанно виконують накази, бояться за свої міста. А ні, то й самим учителям вийти не на маршрути, а на потести, що за маячня?
Батько
Для Я: А чому керівники не будуть підписувати ці накази. Вони ж прекрасно знають, що вчителі ні в який суд не звернуться, а виконають любу дурницю. Тому що залякані і не вміють відстоювати свої права. А будут писати, що це аморально, так не можна поступати. Одним словом подібні на дітей, тільки інтереси дітей захистять батьки , а вчителі-не спроможні це зробити. "Еліта нації")))
Коментувати
1
Може, тоді ще Селютіна разом із Соколом ще видадуть наказ, щоб вчителі вечорами їм вдома прислуговували. Ця пропозиція, з погляду закону, нічим не відрізняється від виданої писульки? Яка оплата за цю роботу, коли вона має виконуватися, яким законним актом керується особа, що видала наказ. Ніяким! Тоді не лише плюньте начальничкам у морди, а ще й подайте на них у суд.
Світлана
Ну це же повний бред!!! а чим займається сама міська влада? за що кожен місяць собі виписують премії і надбавку за інтенсивну роботу? ЦЕ ГАНЬБА І ПРИНИЖЕННЯ ВЧИТЕЛІВ!
#ЗахистиВчителя
"В изнасиловании виновата жертва" . Неужели вы не понимете, что вся вина лежит на том, кто насилует учителя. Прекратите обливать грязью педагогов!!!! Заставляйте власть имущих придерживаться законов и отвечать за их нарушение.
Роман
Для #ЗахистиВчителя: Правда.
Коментувати
Трамп
Що буде якщо українським педагогам харкнути в морду? А нічого не буде! Мали б вони гідність, уже давно влаштували б загальнонаціональний страйк. Але нічого не буде. Діти і батьки абсолютно не поважають вчителів, презирають їх і правильно роблять. Як можна поважати цих рабів? Просто подивіться на ютюбі відео "Бидло - це найкращий електорат" і все вам стане ясно.
Ego
Рахуйте пасажирів, метіть вулиці, ходіть по хатах - лижіть дупи! "Он уважать себя заставил" - це не про вас! Ви не вчителі! Ви - раби, які не мають почуття власної гідності і прогинаються під будь-які забаганки начальства, а раби можуть виховати тільки таких самих рабів як і вони самі! :(
Сергей Лимонов
Для Ego: влучно -в яблучко
Дух Пушкіна
’Он уважать себя заставил’ означає ’помер’. Так що це лише справа часу щодо вчительства. Стосовно статті скажу, так нам і треба.
Коментувати
Батько
не розумію, чому обмежились тільки перерахунком пасажирів. Треба змусити освітян ще прибрати автобуси і їх помити. Якщо вже залучати їх до важливих рішень, то треба повністю використати їх стратегічний потенціал. І це тільки перший крок, на літо можна залучити до безплатного прибирання вулиць.
Уінстон
Це ще нічого, нас у Львові заставили клопів перерахувати у Ставропігоні- третій рік шуруємо!! Ох!
Надежда
Можно выйти на 1 день, НО... за пожизненный бесплатный проезд./
Марта
А що? Начальник завжди прав !!!! І на фіга закони!!!! А взагалі, це той випадок, коли "начальник" сліпо виконує розпорядження вищого "начальника",не керуючись нормативно-правовою базою. боячись за крісло/
Мирослав
) Вибачте, більше не маю чого сказати.