МОН розробило нові зразки документів про середню освіту

Наказ МОН, у разі його ухвалення, затвердить нові зразки свідоцтв про здобуття освіти

МОН розробило нові зразки документів про середню освіту

Міністерством освіти розроблений та запропонований до громадського обговорення проект наказу «Про деякі питання документів про загальну середню освіту», що містить нові зразки документів про освіту.

Документ, у разі його ухвалення, затвердить нові зразки свідоцтв про здобуття початкової освіти, базової середньої освіти, загальної середньої освіти та інших документів та додатків до них, що пов'язані із здобуттям середньої освіти.

У Міністерстві освіти повідомляють, що наказ розроблено з метою своєчасного виготовлення документів про загальну середню освіту в 2019 році та наступних роках.

Також до технічних описів документів про загальну середню освіту будуть внесені зміни, що потрібні для виготовлення документів виготовлених із використанням шрифту Брайля.

Зауваження та пропозиції до проекту документа можна надсилати до 15 жовтня 2018 року на електронну адресу: [email protected].

Планується, що норми наказу застосовуватимуться з 01 січня 2019 року.

Проект документа

Освіта.ua
25.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
тра-ля-ля
І нічого дивного. Як ви не розумієте. Вони точно знають, що прийдуть такі часи, коли дитина отримає лише початкову освіту і все. Іншу вона отримати не зможе. З різних причин... От і матиме свідоцтво про початкову освіту.
МОН це диво
СВІДОЦТВО ПРО ЗДОБУТТЯ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ???Це як розуміти???Отримав цей папірець і шо?дякую я пішов???Як в казці чим далі тим стршніше....
Ego
Для МОН це диво: Ну так на друкові нікому не потрібних свідоцтв про початкову освіту можна комусь і підзаробити за кошт ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ!
Коментувати