Україна готова до нового навчального року, - Гройсман

За словами прем’єра, Україна запроваджує нову якість освіти, що дасть результати за 12 років

Україна готова до нового навчального року, - Гройсман

Україна готова до нового навчального року і запроваджує нову якість освіти як одну з довгострокових реформ, що дасть результати за 12 років. Про це, коментуючи початок навчального року, сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

«Ми починаємо зараз важкий, але необхідний процес впровадження Нової української школи. Запровадили нові стандарти, виділили 1 млрд грн для переоснащення початкової школи. Такого раніше не було. Підготували вчителів по нових програмах. Процес пішов. Ми сьогодні закладаємо основи нової якості освіти», - наголосив Гройсман.

При цьому він відзначив, що разом із стандартами навчання буде підвищуватись і ставлення до вчителя, передусім в контексті оплати праці.

«Ми кілька років поспіль працюємо над тим, аби підвищувати зарплату освітянам. І розуміємо, що тут роботу потрібно продовжувати», - додав прем’єр.

Освіта.ua
03.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
Прямо як піонери епт. Залишається заспівати Союз нерушимый республик свободыних... Хоч, справедливості ради, при совку такого маразму в освіті, ще не було.
Тамара
ЖАХ. Баранівська ОТГ Житомирська обл. - заборгованість по ВІДПУСКНИМ, зарплата серпень - НЕ ВИПЛАЧЕНА. З 1 вересня надбавку нараховують у розмірі 5%, саме нараховують, а коли виплатять - не відомо.Для перших класів НУШ НІЧОГО НЕМА. І це Україна готова до нового навчального року. Хочеться плакати)))
Олексій
Як завжди. Парти не надійшли, підручники відсутні. Реформа розпочалася, як і всі інші. Підвищення заробітної плати, яке обіцяли в січні не відбулося. Прем’єр з міністром відзвітувалися...
Правдоруб
Сарказм не інакше, як же школа може бути готова, ящко нічого немає, ні парт, ні підручників, ніби елементарні речі, а забезпечити не можуть, про що ще можна говорити.
Володимир
Для Правдоруб: Зате які відкати губатому!
Коментувати
Михайло Чиж
"Україна готова до нового навчального року": то нічого, що підручники на 1-й, 7-й та 10-й класи надрукувати не встигли, нічого, що меблі для 1-х класів фабрики не встигли виготовити, нічого, що методичну літературу не встигли розробити, нічого, що обіцяні конструктори LOGO ще десь в дорозі, нічого, що із виділеного 1 млрд грн до шкіл дійшло лише до 40% (зі слів пані міністерши). Проте: "Україна готова до нового навчального року", і крапка.
Оксана Пилипів
Для Михайло Чиж: до багатьох шкіл дійшло 0%
Коментувати
Местный
Готова не Украина, а готовы педагоги. На сколько готова страна мы посмотрим по зарплатам и вовремя ли их вообще выплатят.
Alla
Якби іще вікна в класах замінили, а не з батьків кошти здирали на вікна.... Куди ідуть державні кошти? де звітність??
Володимир
«Хліб – всьому голова!» Так здавна казали в народі. ЗНО – всьому голова! Так кажуть тепер в шкільній освіті. Чому керівництво країни так невдало працює? Тому що не проходили ЗНО! Багато народних депутатів проходили через цю священну процедуру? Ото ж! Багато керманичів освіти, починаючи з керівного складу шкіл, здавали ЗНО? А якби їх на це змусили, то була б їм PISA! Але це ще півбіди! Прокляли оту совкову освіту, яка наробила стільки зла. Самозакохані освітяни самостійної України з палаючими очима почали впроваджувати вінегрет інновацій. Демократичних, звичайно! Але виявилося, що стара система настільки в’їлася в свідомість людей, що заглушила паростки нового й неперевершеного. «Дивися в корінь!» Ці слова приписували міфічному совковому Козьмі Пруткову. Згадали молодість і почали дивитися. Нарешті, знайшли панацею. Головна проблема виявилася в тому, що ніхто не закінчував НУШ! Але ось вона є, і тепер все буде до ладу! Якби славетного режисера Станіславського воскресили і попросили наставити на шлях істинний, то він би порадив: «Любіть освіту в собі, а не себе в освіті!»
Степан
Для Володимир: у городі бузина, а в Києві дядько. Нагородив пан Володимир сім мішків вовни.Як сказав би ваш славетний:"Не верю!" А що поробиш, якщо довкола стільки лепетунів.
Володимир
Для Степан: Плазуємо?
Коментувати
Сергей Лимонов
"Ми кілька років поспіль працюємо над тим, аби підвищувати зарплату освітянам. І розуміємо, що тут роботу потрібно продовжувати "-обіцянка-цяцянка- а дурному радість!