У Львові не буде лінійок для першокласників

У школах Львова відмовилися від традиційних лінійок для першокласників у День знань

У Львові не буде лінійок для першокласників

Для першачків у Львові День знань змінює формат. Цього року у перший день навчання у школах Львова проведуть уроки толерантності. Про це розповіла очільниця міського управління освіти Зоряна Довганик, повідомляє Zaxid.net.

Міські освітяни не рекомендують проводити традиційні святкові лінійки. Для дітей цей день має бути святом, таким, як вони його розуміють: із майстер-класами, флешмобами та іграми. Щоб цей день для них запам'ятався на все життя і психологічно налаштував на позитив під час навчання.

«Такий формат проведення святкування дасть змогу забути про довготривалі перебування на лінійках. Інколи під пекучим сонцем. Про довгі промови адміністрації та запрошених. У тому випадку повністю втрачається сенс слова свята. Такі форми проведення зустрічі першокласників дадуть можливість згуртуватися учнівській та батьківській громадам. Також сформувати гарні колективи у наших школах», – вважає Зоряна Довганик.

Освіта.ua
28.08.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сільський вчитель
Чим зацікавити дітей - першачків у бідній сільській школі? У селах такі лінійки, дійсно, свято.
Александр Замятин
Тобто, відмовились від лінійок - ось де герої, новатори, молодці! А серпневі конференції - це взагалі привіт з майбутнього? А "методичні рекомендації" - обов’язкові до виконання? А....
Людмила
Дуже цікава ідея !!! А чому лише ЛьвІв ? Інші міста чекатимуть чим закінчиться експеримент ?
Лариса
Здорово! Хай все вдається, а головне, поширюється досвід. Хай щастить! Зі святом.