Щорічна акція до 1-го вересня «Благодійність замість квітів»

Приєднуйтесь до щорічної акції «Благодійність замість квітів», метою якої є зібрання коштів для онкохворих дітей

Щорічна акція до 1-го вересня «Благодійність замість квітів»

Благодійний фонд Таблеточки, Освіта.ua та сайт Розвиток дитини запрошують освітян і батьків приєднатись до Третьої щорічної благодійної акції «Благодійність замість квітів», метою якої є зібрання коштів для онкохворих українських дітей, які потребують нашої допомоги.

У рамках проведення акції ми пропонуємо вчителям шкіл та вихователям дитячих садків відмовитись від звичних квіткових подарунків та повідомити про це своїм учням та їхнім батькам на власній сторінці у соціальній мережі, шкільному стенді або сайті школи.

У той же час ми пропонуємо батькам школярів та дошкільників підтримати акцію та замість придбання квітів на День знань передати ці кошти дітям, які потребують лікування, а замість квітів подарувати вчителю або вихователю дитячого садка спеціальний сертифікат про благодійну допомогу.

Щоби взяти участь в акції та проінформувати про це батьків, навчальні заклади, вчителі та вихователі можуть скористатися спеціально підготовленими матеріалами.

Акція «Благодійність замість квітів» проводиться третій рік поспіль. Минулого року вчителями, вихователями та батьками було зібрано 242 465 гривень, що були витрачені на придбання ліків хворим дітям (звіт про використання коштів).

Організатори акції: Благодійний фонд Таблеточки, Освіта.ua та сайт Розвиток дитини. Усі зібрані кошти будуть направлені до Міжнародного благодійного фонду Таблеточки.

Квіти досить швидко зав'януть, а благодійна допомога дозволить змінити життя не однієї дитини та її сім'ї на краще.

Дізнатись більше про акцію, зробити благодійний внесок та роздрукувати сертифікат можна онлайн.

ВЗЯТИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ

Міжнародний благодійний фонд Таблеточки захищає інтереси дітей з онкологічними захворюваннями в Україні. Фонд заснований волонтерами у 2011 році. Фонд надає дітям паліативну та психологічну допомогу, допомагає батькам, розвиває донорський рух в Україні. Детальніше на сайті www.tabletochki.org.

Сайт Розвиток дитини є інтернет-ресурсом, що створений задля допомоги батькам, вихователям та вчителям у навчанні дітей. Матеріали сайту мають як інформаційну, так і практичну складову. На сайті розміщуються статті, практичні та творчі завдання для дітей, а також інші матеріали для розвитку дитини.

Телефони для довідок: (067) 464-87-74, (044) 200-28-38.

Освіта.ua
27.08.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дима
Если много комментариев от учителей, то это кошмар. Вам эти веники на два дня дороже всего на свете. Ещё же есть день учителя и похороны, получите ещё свой компост. Все виноваты, а вы (о комментаторах в целом) святые прям.
Полку святых
прибыло, Димуль. Поздравляю с новым званием. ) , Спасибо что улыбнул.
Тетяна Кіба
А ви праві, є ще вчителі святі, для яких всі букети учнів, незалежно від ціни, дорогі, які бережуть їх смішні валентинки, для яких одне кисле яблуко від учня здається смачнішим і вагомішим, ніж кілограм своїх улюблених солодких. Чи застелять вашу могилу "компостом" чи "віниками" ще невідомо, але квіти для Вчителя залишаться в душах тих, хто їм їх приніс разом з пам’яттю про нього. Жаль, що у своєму житті ви такого не зустріли.
Местный
А я бы от веника (реального веника) в класс не отказался бы )))
Коментувати
Мои ученики
постоянно слышали про то, что даже 1 (одна) гривня, отданная в руки неизвестно кого, это преступление перед теми, кому они способны помочь реально. И да, они знали, что я ОДНУ гривну НЕ отдам в любой фонд. И да, они знали, что отдам вместо 50 100, если это касается жизни (здоровья) ученика школы или учителя. КАК они поступят? Посмотрим
Вчитель
Про онкохворих дітей повинна турбуватися держава. Ми сплачуємо податки! Чому чиновники розкрадають наші гроші, а потім намагаються зібрати їх з нас по другому колу, під виглядом якихось "благодійних акцій"?
Марія
Запропонована акція, на мою думку, натякає на те, що учні зобов’язані дарувати квіти учителям... Це як учитель має сказати батькам: "Ви мені хочете подарувати квіти! Але я вважаю, що краще долучитися до акції..."?
замість того, аби вимагати
від чиновників бюджетного лікування таких дітей, знову й знову маніпулюють населенням, для того, аби поповнити кишені фондоутримувачів. Щороку люди скидаться на лікування своїх сусідів - колег, їх дітей. СКИДАЮТЬСЯ для людей, яких ЗНАЮТЬ ОСОБИСТО. А скидатися для тих, кого взагалі не знаєш хто воно й що воно, то це, вибачайте, лоханутість.
Док
Шановні! Я читаю коментарі та дивуюсь, стає навіть гидко, що з вами, колеги? Хто хоче, той бере участь, хто не хоче — ігнорує. Розуміє лише той, хто вже не дай Боже стикнувся з цим жахом "онко"! Ніхто на ваше, шановні вчителі, не претендує, але чи не цим, в тому числі, ми виховуємо дітей? Скільки букетів потрібно вчителю, 30? Чи 2-3 гарних букети та співучасть у добрій справі?
людина
Для Док: А чи не хочуть "Таблеточки" провести акцію " Одна операція в хірурга - безкоштовна", "Зарплата за відсутній у Веоховній Раді день - на благодійність", "Одна справа в суді - без хабаря" тощо. Це я до того, щоб не звикали до думки, що вчитель-крайній, бо є лохом, який нічого не виробляє й сидить на шиї в держави. Допомагати хворим мають ВСІ НЕБАЙДУЖІ ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ. Це і є виховний момент.
Коментувати
Наталія
А що вчитель не заслуговує букет, який йому з радістю дарують діти? Що вже і сюди влізли благодійні фонди?
Злий вчитель :)
Такі да, такі да. Вже починаючи з 1 вересня, учитель повинен відчувати себе "винуватим", отримавши букет. Нема чого розслаблятися, потрібно знати своє місце: обслуга недостойна більшого, ніж бомжовська зарплата. Ткнути носом вчителя в лайно — то нова українська національна забава. І вона дуже багатьом припала до вподоби. Ось і "благодійники" підтягнулись.
Татусь
Хай депутати замість Мальдів та ін. Зроблять внесок, а відпочинуть десь дешевше. А то квіти їм заважають. Їх хто хоче, той і несе. Ніякої "обязаловки" нема....
Гость
Как мило: превратить 1 сентября в день печали! Это можно только 1 сентября делать??? Вы депутатам да спикерам тянете на трибуны огроменные букетищи - это можно, а учителю нельзя???? Надоело это показушество до тошноты! Пусть депутаты свою материальную помощь детям перечислят!
1
О, опять, понавылазили желающие нажиться на школьниках и унизить учителей. Достали уже своими принудительными акциями. Желаю представителям этих фондов, покупая конфету своему ребенку, цветы жене, одежду себе, билет на отдых, чувствовать себя виноватыми. А еще можно отдать свои почки нуждающимся. А то как же ведь где-то нуждаются в помощи, а они с жиру бесятся
приехали
Исполняющий обязанности председателя правления “Укрзализныци” Евгений Кравцов получил в августе 744 тысячи 993 гривны заработной платы. Об этом говорится в Едином государственном реестре деклараций лиц. В июле зарплата Кравцова составляла 588 тысяч 624 гривен. То есть, за два последних месяца главный железнодорожник страны получил 1 млн 333 тысячи 617 гривен заработной платы. А учитель по определению должен быть нищебродом, который даже цветов недостоин, на благотворительность должен с родителей срубать деньги каждый год на первый звонок.
Д
Да, что вы за те веники так. Прям самое важное и нужное. Ещё день учителя будет
Коментувати
Володимир
Ідея огидна! На освіті хто тільки не наживається! Тепер ще невідомо чий фонд... Нема дурних!
Дніпровець
Сама ідея благородна, безумовно. АЛЕ якщо у дітей (їхніх родин) є змога ці квіти з власної клумби зрізати і принести, то нехай так буде. Знаю, що є багато родин, які не можуть постійно в школу гроші нести (і без того на різні потреби). Краще подумайте, як зробити, щоб "День Знань" святом було (урочиста зустріч друзів, однокласників), а не чергова можливість гроші позбирати!!!