У МОН розробили новий порядок проведення ДПА

Новий порядок визначає механізм і форми проведення атестації у закладах середньої освіти

У МОН розробили новий порядок проведення ДПА

Міністерством освіти розроблений проект нового Порядку проведення державної підсумкової атестації, осіб, які здобувають загальну середню освіту. Проект документа оприлюднений для громадського обговорення.

Новий порядок визначає механізм і форми проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти та інших закладах освіти, що забезпечують здобуття початкової, базової середньої та профільної середньої освіти.

Проектом передбачено, що атестація може проводитися письмово в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Для учнів 4-х класів проведення ДПА відбуватиметься винятково з метою моніторингу якості освіти у школі.

Документом також визначені інші особливості проведення ДПА, зокрема, атестація екстернів, звільнення від атестації, питання подання та розгляду апеляцій тощо.

Громадське обговорення проекту документа триватиме до 7 вересня 2018 року. Зауваження та пропозиції можна надсилати письмово та електронною поштою за адресами: МОН, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135 або baitemirova@mon.gov.ua.

Проект документа

Освіта.ua
20.08.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
реформы
В Министерстве образования захотели сделать ВНО по математике обязательным для всех выпускников школ. Об этом сообщила министр образования Лилия Гриневич во время конференции "Новая украинская школа - старт реформы, участие громад".
almira
Для реформы: в Україні - ЗНО. а у Вас - ..ВНО? Де ви живете?
Коментувати
1
зно лише зно. дпа це потвора яку потрібно ліквідувати, знищити. Після 9 класу лише ЗНО
Оля
Для 1: Згодна на 100%!!! Тільки ЗНО! В тому числі і після 9 класу. Вступ до технікумів теж повинен бути на підставі ЗНО. Зараз при вступі у технікуми відбуваються суцільні фальсифікації - іспити фактично не проводяться, зараховуються письмові роботи виконані заздалегідь за допомогою викладачів.
Коментувати
Наталья
У 4-тих класах з метою моніторингу якості освіти... Не смішно! Про яку якість йдеться мова, коли учні всі завдання роблять з вчителями, а на самому дпа, якщо дитина не може виконати завдання, вчитель робить за неї. От вам і ???? якість:(((
Раїса
Для Наталья: Каждый судит в меру своей распущености
Коментувати
Тарас
замість того, щоб почати вирішувати проблеми у пту та коледжах, ми хочемо змінити дпа, проводити дпа у коледжах та пту і зразу вирішуємо питання з успішністю і появляються відмінники. Тільки у нас так вирішуються пробеми, о це так професійність наших бюрократів.