Визначені напрями роботи шкільних психологічних служб

Рекомендації МОН щодо пріоритетних напрямів психологічного супроводу та педагогічного патронажу

Визначені напрями роботи шкільних психологічних служб

Міністерством освіти і науки розроблені рекомендації щодо пріоритетних напрямів психологічного супроводу та соціально-педагогічного патронажу учасників освітнього процесу на 2018/19 навчальний рік. Відповідний лист направлений на адреси регіональних департаментів освіти та інститутів післядипломної педагогічної освіти.

Рекомендації мають використовуватись практичними психологами, соціальними педагогами, методистами та директорами навчально-методичних кабінетів, які працюють в системі освіти.

У Міносвіти нагадують, що метою діяльності психологічної служби є сприяння створенню умов для соціального та інтелектуального розвитку здобувачів освіти, охорони психічного здоров’я, надання психологічної та соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань системи освіти.

Серед основних напрямків, яким має бути присвячена увага працівників психологічних служб у цьому навчальному році, є робота з адаптації дітей у першому класі, робота із забезпечення протидії шкільному булінгу та домашньому насильству.

Також психологічна служба має сконцентруватись на роботі з дітьми з особливими освітніми потребами та продовжити надання психологічної та соціально-педагогічної допомоги внутрішньо переміщеним громадянам, членам їх сімей і родичам загиблих в ході АТО.

рекомендації щодо напрямів психологічного супроводу

Освіта.ua
16.08.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
учитель із села
І минулі роки, і сьогодні всі ці " працівники психологічної служби" дуже гарно писали лише папірці, створювали папки із папірцями, гарно виступали на загал, писали чудові звіти, а самі не цікавляться справжніми проблемами, негараздами учнів та вчителів
Вчитель математики
Просто подивіться відео "Бидло - найкращий електорат". Його можна легко знайти через гугл або ютюб. І все вам стане ясно!
о!
Для Вчитель математики: Ви тільки цих три речення вмієте писати? Не набридло?!
Коментувати
Нічогонового
А що власне змінилося? Хіба у минулі роки психологи не працювали над описаними вище проблемами?
поживемо-побачимо
Дармоїди. даремно витрачені кошти, які б могди піти на щось користе для дітей.Ніякої від них користі. Тільки звіти пишуть, папірці перекладають і створюють вигляд. Дітей навіть не бачать
Віталій
Для поживемо-побачимо: У 2017-2018н.р. вдалося, на умовах сумісництва, взяти на роботу в школу молодого практичного психолога ВО. Дай Боже в кожну школу таких фахівців: і з дітьми, і з батьками, і з районними службами, і в сім’ї. Жодного нерозв’язаного конфліку за рік. При найменших напруженнях в учнівських колективах - шкільний психолог... Тому, в сучасних умовах такі фахівці в школах дуже потрібні. Проблема лише в тому, що наявність диплому не є запорукою більш-менш якісної роботи чи принаймі бажання до неї...
Коментувати