Osvita.ua Середня освіта Визначені напрями роботи шкільних психологічних служб
Визначені напрями роботи шкільних психологічних служб

Рекомендації МОН щодо пріоритетних напрямів психологічного супроводу та педагогічного патронажу

Визначені напрями роботи шкільних психологічних служб

Міністерством освіти і науки розроблені рекомендації щодо пріоритетних напрямів психологічного супроводу та соціально-педагогічного патронажу учасників освітнього процесу на 2018/19 навчальний рік. Відповідний лист направлений на адреси регіональних департаментів освіти та інститутів післядипломної педагогічної освіти.

Рекомендації мають використовуватись практичними психологами, соціальними педагогами, методистами та директорами навчально-методичних кабінетів, які працюють в системі освіти.

У Міносвіти нагадують, що метою діяльності психологічної служби є сприяння створенню умов для соціального та інтелектуального розвитку здобувачів освіти, охорони психічного здоров’я, надання психологічної та соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань системи освіти.

Серед основних напрямків, яким має бути присвячена увага працівників психологічних служб у цьому навчальному році, є робота з адаптації дітей у першому класі, робота із забезпечення протидії шкільному булінгу та домашньому насильству.

Також психологічна служба має сконцентруватись на роботі з дітьми з особливими освітніми потребами та продовжити надання психологічної та соціально-педагогічної допомоги внутрішньо переміщеним громадянам, членам їх сімей і родичам загиблих в ході АТО.

рекомендації щодо напрямів психологічного супроводу

Освіта.ua
16.08.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
учитель із села
І минулі роки, і сьогодні всі ці " працівники психологічної служби" дуже гарно писали лише папірці, створювали папки із папірцями, гарно виступали на загал, писали чудові звіти, а самі не цікавляться справжніми проблемами, негараздами учнів та вчителів
Вчитель математики
Просто подивіться відео "Бидло - найкращий електорат". Його можна легко знайти через гугл або ютюб. І все вам стане ясно!
о!
Для Вчитель математики: Ви тільки цих три речення вмієте писати? Не набридло?!
Коментувати
Нічогонового
А що власне змінилося? Хіба у минулі роки психологи не працювали над описаними вище проблемами?
поживемо-побачимо
Дармоїди. даремно витрачені кошти, які б могди піти на щось користе для дітей.Ніякої від них користі. Тільки звіти пишуть, папірці перекладають і створюють вигляд. Дітей навіть не бачать
Віталій
Для поживемо-побачимо: У 2017-2018н.р. вдалося, на умовах сумісництва, взяти на роботу в школу молодого практичного психолога ВО. Дай Боже в кожну школу таких фахівців: і з дітьми, і з батьками, і з районними службами, і в сім’ї. Жодного нерозв’язаного конфліку за рік. При найменших напруженнях в учнівських колективах - шкільний психолог... Тому, в сучасних умовах такі фахівці в школах дуже потрібні. Проблема лише в тому, що наявність диплому не є запорукою більш-менш якісної роботи чи принаймі бажання до неї...
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!