Методичні рекомендації з вивчення предметів у 2018/19 році

Школи отримали методичні рекомендації з вивчення навчальних предметів в 2018/19 навчальному році

Методичні рекомендації з вивчення предметів у 2018/19 році

Міністерством освіти і науки спільно з Національною академією педагогічних наук та Інститутом модернізації змісту освіти розроблені інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти в 2018/19 навчальному році.

Документ містить рекомендації щодо викладання всіх навчальних предметів у початковій, базовій та старшій школі, а також курсів морально-духовного спрямування, громадянської освіти, предметів художньо-естетичного циклу тощо.

Рекомендації надіслані до шкіл і можуть використовуватись учителями в практичній роботі.

Рекомендації з вивчення предметів

Освіта.ua
10.08.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина Маріуца
Доброго дня.Напишіть будь-ласка, чи можуть у школі, без згоди вчителя забирати годину інформатики у 8 класі на поглиблене вивчення інших предметів?
DGP
Для Ірина Маріуца: якщо це в межах наказу №405 від 20.04.2018 (там інформатики 2 год на тиждень), то можуть.
Коментувати
Шестопалов
Чи не здається дивним: Навчальна програма з інформатики для 5-7 класів від 07.06.2017, а підручники рекомендуються 2013 (5 клас) і 2014 (6 клас) років видання і в них зміст зовсім не відповідає вимогам впровадженої програми? Для 7 класу, де стара і нова програми більш-менш співпадають, рекомендуються підручники 2015 року видання.
Шапокляк
Добре, що рекомендації є. Але хотилось би бачити підручники за новою програмою для 6, 7, 10 класів (з інформатики) хоча б в електронному вигляді.
Шестопалов
Для Шапокляк: Вірогідно, що підручників з інформатики для 5 класу за новою програмою і в цьому навчальному році за держзамовленням не буде. Скоріше всього доведеться купляти комерційні видання 2016 - 2018 років за ціною від 75 грн. + робочі зошити. Пропоную "Конспект підручника з інфоматики для 5 класу" в електронному вигляді БЕЗКОШТОВНО! Його можна роздрукувати на принтері або використовувати з екрану. Робочий зошит теж в електронному вигляді. Все пропоноване можна подивитися і скачати на сайті https://aspekt.in.ua/ У кого ж знайдуться гроші і кому не хочеться морочитися з роздруківками, можуть купити типографські видання за помірну ціну
Шестопалов
Пропоную з інформатики для 6 класу "Конспект підручника" і "Робочий зошит" (перші 15 уроків - повний текст з 01.11.18) в електронному вигляді БЕЗКОШТОВНО! Їх можна роздрукувати на принтері або використовувати з екрану. Все пропоноване можна подивитися і скачати на сайті https://aspekt.in.ua/
Коментувати
Як завжди...
Вперше чую про запис у журналі "н/о (нема оцінки)"!!!! А як же чинні рекомендації щодо ведення класного журналу???? У рекомендаціях до викладання зарубіжної літератури написано: "У разі відсутності учня на уроці протягом місяця рекомендуємо в колонці за ведення зошита зазначати н/о (нема оцінки)". Чи методисти МОНу не знайомі з вимогами до ведення класного журналу??? Але ж це основний документ у школознавстві.... Дивно...
Шестопалов
Пропоную пройти опитування "Яким має бути робочий зошит для інформатики": https://goo.gl/forms/dujysQdzmKdfk2gD3 Прошу розмістити це запрошення на доступних для Вас ресурсах.