Osvita.ua Середня освіта Методичні рекомендації з вивчення предметів у 2018/19 році
Методичні рекомендації з вивчення предметів у 2018/19 році

Школи отримали методичні рекомендації з вивчення навчальних предметів в 2018/19 навчальному році

Методичні рекомендації з вивчення предметів у 2018/19 році

Міністерством освіти і науки спільно з Національною академією педагогічних наук та Інститутом модернізації змісту освіти розроблені інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти в 2018/19 навчальному році.

Документ містить рекомендації щодо викладання всіх навчальних предметів у початковій, базовій та старшій школі, а також курсів морально-духовного спрямування, громадянської освіти, предметів художньо-естетичного циклу тощо.

Рекомендації надіслані до шкіл і можуть використовуватись учителями в практичній роботі.

Рекомендації з вивчення предметів

Освіта.ua
10.08.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина Маріуца
Доброго дня.Напишіть будь-ласка, чи можуть у школі, без згоди вчителя забирати годину інформатики у 8 класі на поглиблене вивчення інших предметів?
DGP
Для Ірина Маріуца: якщо це в межах наказу №405 від 20.04.2018 (там інформатики 2 год на тиждень), то можуть.
Коментувати
Шестопалов
Чи не здається дивним: Навчальна програма з інформатики для 5-7 класів від 07.06.2017, а підручники рекомендуються 2013 (5 клас) і 2014 (6 клас) років видання і в них зміст зовсім не відповідає вимогам впровадженої програми? Для 7 класу, де стара і нова програми більш-менш співпадають, рекомендуються підручники 2015 року видання.
Шапокляк
Добре, що рекомендації є. Але хотилось би бачити підручники за новою програмою для 6, 7, 10 класів (з інформатики) хоча б в електронному вигляді.
Шестопалов
Для Шапокляк: Вірогідно, що підручників з інформатики для 5 класу за новою програмою і в цьому навчальному році за держзамовленням не буде. Скоріше всього доведеться купляти комерційні видання 2016 - 2018 років за ціною від 75 грн. + робочі зошити. Пропоную "Конспект підручника з інфоматики для 5 класу" в електронному вигляді БЕЗКОШТОВНО! Його можна роздрукувати на принтері або використовувати з екрану. Робочий зошит теж в електронному вигляді. Все пропоноване можна подивитися і скачати на сайті https://aspekt.in.ua/ У кого ж знайдуться гроші і кому не хочеться морочитися з роздруківками, можуть купити типографські видання за помірну ціну
Шестопалов
Пропоную з інформатики для 6 класу "Конспект підручника" і "Робочий зошит" (перші 15 уроків - повний текст з 01.11.18) в електронному вигляді БЕЗКОШТОВНО! Їх можна роздрукувати на принтері або використовувати з екрану. Все пропоноване можна подивитися і скачати на сайті https://aspekt.in.ua/
Коментувати
Як завжди...
Вперше чую про запис у журналі "н/о (нема оцінки)"!!!! А як же чинні рекомендації щодо ведення класного журналу???? У рекомендаціях до викладання зарубіжної літератури написано: "У разі відсутності учня на уроці протягом місяця рекомендуємо в колонці за ведення зошита зазначати н/о (нема оцінки)". Чи методисти МОНу не знайомі з вимогами до ведення класного журналу??? Але ж це основний документ у школознавстві.... Дивно...
Шестопалов
Пропоную пройти опитування "Яким має бути робочий зошит для інформатики": https://goo.gl/forms/dujysQdzmKdfk2gD3 Прошу розмістити це запрошення на доступних для Вас ресурсах.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!