Osvita.ua Середня освіта МОН вдосконалить вивчення Голодомору
МОН вдосконалить вивчення Голодомору

До початку навчального року відомство планує створити рекомендації щодо вивчення Голодомору

МОН вдосконалить вивчення Голодомору

У Міністерстві освіти і науки ухвалено рішення про удосконалення науково-методичного забезпечення вивчення Голодомору 1932 - 1933 років в Україні в українських школах. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

З цією метою при відомстві створено робочу групу, члени якої мають доопрацювати програму з історії України для 10 класів щодо вивчення Голодомору 1932 - 1933 років в Україні - геноциду Українського народу.

Також до початку навчального року мають бути створені методичні рекомендації щодо вивчення Голодомору в закладах освіти.

Освіта.ua
05.07.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
1
То було у ХХ ст. А сьогодні у "європейській державі" пенсіонери, що отримують мінімальну пенсію, чи не є прикладом геноциду українського народу. Чи це не штучний голодомор тих, хто не може працювати на феодалів та рабовласників.
1
Для 1: Ми розказуємо учням про голодомор, а у той час їхня бабуся помирає від голоду, бо батьки не можуть допомогти, бо в самих мінімальна зарплатня (якщо й взагалі є). Або батьки виїхали хтозна-коли на заробітки, щоб діти та старенькі не повимирали від штучного голодомору. А ми ниємо над минулим, не бажаючи бачити, що сьогодні робиться те саме. Нам нема до того ніякого діла, краще пожувати соплі.
Правдолюб
Для 1:Тут я з вами згодна,дійсно сьогоднішній рівень життя, особливо для пенсіонерів-це геноцид українців ХХІ ст. і що жидівня, яку ми самі впустили нами керувати-витягує останні жили, а ми народ тер-р-пля-чий! Але, як той терпець врешті урветься, то перше, що потрібно-не дати цій нечисті виїхати!
palamar
Як можна порівнювати голодомор 32-33 рр. із нинішніми станом речей? Та тим мільйонам людям, які померли від голоду в ті страшні часи нинішній стан речей видався б просто раєм. І порівнювати ці події можуть тільки не дуже розумні люди або ті кому варто лікуватися.
Коментувати
Лариса
Чудова ідея. Чому б не повернути до програми української літератури твори В.Барки "Жовтий князь" і роман Самчука "Марія"?
1
Для Лариса: А то щось мало депресивних творів залишилося
Коментувати
Наталія
Наказ датований 3 липня, а здійснити аналіз рукописів підручників з історії України для 5 та 10 класів щодо висвітлення теми Голодомору 1932-1933 років в Україні треба до 30 червня! Що тут скажеш!
puma
Еще вопрос Колиивщины надо более детально представить. Чтобы дети знали, как себя с поляками вести надо.
Правдоруб
Для puma: і з гройсманами та вальцманами.
palamar
Для Правдоруб: вам лікуватися потрібно. Не запускайте хворобу
Антон Палич
palamar - жидяра детектед!
Коментувати
Вчитель
Напевне нагадали це зробити вже тоді коли нові підручники видали. Вчасно потрібно думати. Краще в підручниках з учнями цей матеріал опрацьовувати.
Правдолюб
Для Вчитель:Підручники-підручниками, але на уроці є "живий" діалог учителя з дітьми, тому такі моменти потрібно доносити діткам, щоб знали, яка ціна заплачена за визволення з під ярма Росії та Польщі.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!