У МОН анонсували початок роботи пришкільних таборів

У відомстві очікують, що влітку пришкільні табори працюватимуть на базі 60% шкіл

У МОН анонсували початок роботи пришкільних таборів

У Міністерстві освіти очікують, що влітку працюватимуть пришкільні табори на базі щонайменше 60% шкіл. Про це йшлося під час Всеукраїнської наради з питань оздоровлення та відпочинку дітей в закладах освіти, що відбулась в міністерстві.

У заході взяли участь фахівці регіональних управлінь освіти, представники Міністерства соціальної політики, Державних служб з питань надзвичайних ситуацій, з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

У Міносвіти підкреслюють, що ухвалюючи рішення про створення пришкільних таборів, місцева влада разом з адміністрацією закладів мають брати до уваги потреби дітей та їхніх батьків, умови для відпочинку в школі, фінансові можливості громади.

У деяких пришкільних таборах вже третій рік поспіль працюватимуть мовні табори. Планується, що участь у спільній програмі МОН та організації GoGlobal братимуть волонтери з 73 країн світу, які проведуть навчання дітей у 611 українських школах.

Мовами проекту Go Camp є англійська, французька та німецька.

Освіта.ua
06.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
1
Какие-то баги на этом сайте выборочные. Очень сомнительно, что не специальные.
1
Останнім часом потреба у батьків одна: здати (як валізу в камеру зберігання) дитину в школу і забути. Хай там розважають, виховують, навчають, забезпечують всім необхідним. А ми, святі батьки, на роботі ж (або дома спимо). Чую ось: просить дитина матір, щоб не йти до табору, бо поспати хочеться, а не тинятися цілий день по спеці. На це "матір" відповідає: "Ти вже вчора був вдома, я з тобою цілий день сиділа, набрид мені".
Вчитель
Вже надоїли ваші пришкільні мовні табори, особливо на селі. Від них ніякого толку, лиш вчителям морока.
Антивчитель
Для Вчитель: Но звісно, якщо вчителі самі не розуміють, о що ходить!)))
Vlad
Для Антивчитель: Піди попрацюй у школі, а тоді будеш мати право голосу.
Ольга
У вчителів через ці табори взагалі відпустки нормальнеї нема . Батьки всю ніч в інтернеті сидять а вдень сплять, а дітей в табори нехай вчителі розважають. Тільки той мене не зрозуміє хто не працює в освіті .
Коментувати