Премії переможців конкурсу «Учитель року» зростуть

Уряд збільшив розмір премії для переможців і лауреатів всеукраїнського конкурсу

Премії переможців конкурсу «Учитель року» зростуть

Кабінет Міністрів збільшив розмір премій для переможців і лауреатів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року», прив’язавши їх до мінімальної зарплати. Відповідні зміни до Положення про конкурс ухвалені урядовим рішенням.

У Міністерстві освіти повідомили, що сума винагороди відтепер становитиме для переможців – п’ять мінімальних заробітних плат (18 600 грн), а для лауреатів – чотири (друге місце - 15 тисяч грн) і три (третє місце - 11 тисяч грн).

Збільшені премії отримають переможці та лауреати 2019 року.

«Наше завдання – зробити професію вчителя престижнішою. Участь та перемога у подібних конкурсах – це можливість вчителю проявити себе, і вона має відповідно підтримуватись державою. Навіть після цього підняття розмір премії залишається недостатньо високим, враховуючи скільки сил учителю потрібно витратити на підготовку та участь у конкурсі. Однак, це значний крок вперед, премії зростають більш ніж у три рази», – зазначила міністр освіти Лілія Гриневич.

До Положення про конкурс також були внесені інші зміни. Зокрема, участь у конкурсі відтепер зможуть брати педагогічні працівники закладів професійної освіти, які також викладають загальноосвітні предмети.

Інша новація – проведення першого туру конкурсу за зональним принципом, щоб прибрати зайві бюрократичні процедури для участі вчителів з об’єднаних територіальних громад. Органи управління освітою ОДА зможуть визначати місця проведення першого туру з урахуванням результатів реєстрації учасників. Це має забезпечити рівні умови для педпрацівників закладів освіти як районного підпорядкування, так і ОТГ.

Освіта.ua
16.05.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
1
Что с этим сайтом? Черная дыра? Постоянно пропадают комментарии! Пора бы исправить, а то надоедают эти загадочные исчезновения
serj
-20% податків!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Геометрія
Тобто, "вчителі-року" отримають премію, у разі перемоги, у розмірі двох свої з.п.(якщо таку з.п. рахувати як прем’єр-міністр), а лауреати у розмірі однієї совєї з.п.. Ну, тоді дійсно потрібно творчо, креативно, наполегливо працювати та брати обов’язково участь щоб перемогти, адже перемога того варта.)
1
Скільки????!!! Нема слів! Це насмішка чи знущання? А яка ж зараз, так звана премія, невже і справді в три рази менша? Та матюками послати цей конкурс і тих, хто вимагає брати в ньому участь. Оце вистрибувати із шкіри, витрачати купу грошей, щоб у разі першого місця не отримати і тисячі доларів. Хоч би не ганьбилися монівці, призначаючи тааакууу "премію" і патякаючи: «Наше завдання – зробити професію вчителя престижнішою..."
Олеся
Для 1: в этом году победитель получил 5 тысяч. Не забудьте еще вычесть налог в 1000 грн.
Коментувати