Osvita.ua Середня освіта Премії переможців конкурсу «Учитель року» зростуть
Премії переможців конкурсу «Учитель року» зростуть

Уряд збільшив розмір премії для переможців і лауреатів всеукраїнського конкурсу

Премії переможців конкурсу «Учитель року» зростуть

Кабінет Міністрів збільшив розмір премій для переможців і лауреатів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року», прив’язавши їх до мінімальної зарплати. Відповідні зміни до Положення про конкурс ухвалені урядовим рішенням.

У Міністерстві освіти повідомили, що сума винагороди відтепер становитиме для переможців – п’ять мінімальних заробітних плат (18 600 грн), а для лауреатів – чотири (друге місце - 15 тисяч грн) і три (третє місце - 11 тисяч грн).

Збільшені премії отримають переможці та лауреати 2019 року.

«Наше завдання – зробити професію вчителя престижнішою. Участь та перемога у подібних конкурсах – це можливість вчителю проявити себе, і вона має відповідно підтримуватись державою. Навіть після цього підняття розмір премії залишається недостатньо високим, враховуючи скільки сил учителю потрібно витратити на підготовку та участь у конкурсі. Однак, це значний крок вперед, премії зростають більш ніж у три рази», – зазначила міністр освіти Лілія Гриневич.

До Положення про конкурс також були внесені інші зміни. Зокрема, участь у конкурсі відтепер зможуть брати педагогічні працівники закладів професійної освіти, які також викладають загальноосвітні предмети.

Інша новація – проведення першого туру конкурсу за зональним принципом, щоб прибрати зайві бюрократичні процедури для участі вчителів з об’єднаних територіальних громад. Органи управління освітою ОДА зможуть визначати місця проведення першого туру з урахуванням результатів реєстрації учасників. Це має забезпечити рівні умови для педпрацівників закладів освіти як районного підпорядкування, так і ОТГ.

Освіта.ua
16.05.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
1
Что с этим сайтом? Черная дыра? Постоянно пропадают комментарии! Пора бы исправить, а то надоедают эти загадочные исчезновения
serj
-20% податків!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Геометрія
Тобто, "вчителі-року" отримають премію, у разі перемоги, у розмірі двох свої з.п.(якщо таку з.п. рахувати як прем’єр-міністр), а лауреати у розмірі однієї совєї з.п.. Ну, тоді дійсно потрібно творчо, креативно, наполегливо працювати та брати обов’язково участь щоб перемогти, адже перемога того варта.)
1
Скільки????!!! Нема слів! Це насмішка чи знущання? А яка ж зараз, так звана премія, невже і справді в три рази менша? Та матюками послати цей конкурс і тих, хто вимагає брати в ньому участь. Оце вистрибувати із шкіри, витрачати купу грошей, щоб у разі першого місця не отримати і тисячі доларів. Хоч би не ганьбилися монівці, призначаючи тааакууу "премію" і патякаючи: «Наше завдання – зробити професію вчителя престижнішою..."
Олеся
Для 1: в этом году победитель получил 5 тысяч. Не забудьте еще вычесть налог в 1000 грн.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!