Osvita.ua Середня освіта Українські школярі перемогли на літній Гімназіаді
Українські школярі перемогли на літній Гімназіаді

Українська збірна здобула 112 медалей на ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді, що відбулась у Марокко, посівши перше місце у медальному заліку.

За інформацією Міністерства освіти і науки України, на рахунку українських спортсменів - 39 золотих, 39 срібних та 34 бронзові медалі.

Урочисте завершення Гімназіади відбулось 9 травня. У змаганнях брали участь понад 100 українських спортсменів-школярів віком 14-17 років. Вони доводили свою першість у 17 видах спорту. Загалом у змаганнях взяли участь близько 4-х тисяч спортсменів з усього світу.

За словами заступника міністра освіти Романа Греби, українська збірна впевнено перемогла у більшості змагань і зараз займає почесне перше місце.

«Таким результатом завдячуємо тренерам та батькам школярів, ну і зрозуміло, самим дітям. Вони доклали надзвичайні зусилля, щоб досягти таких успіхів», - наголосив заступник міністра освіти.