Хобзей: педагогіка партнерства є ідеєю НУШ

За словами Хобзея, участь батьків в освітньому процесі закладає основи виховання дитини

Хобзей: педагогіка партнерства є ідеєю НУШ

Однією з головних ідей Нової української школи є впровадження педагогіки партнерства, ціль якої - налагодити комфортну взаємодію між учнем, вчителем та батьками. Про це, під час презентації українського перекладу книги Кена Робінсона «Ви, Ваша дитина та школа», сказав заступник міністра освіти Павло Хобзей.

За його словами, приклад батьків та їхня участь у освітньому процесі закладає основи правильного виховання та розвитку дитини.

«Практика батьківської участі у житті школи, комунікації з вчителем та спільної роботи у вихованні вже давно застосовується в усьому світі. І ми прагнемо впровадити цю модель в українській освіті. Для цього маємо запропонувати усім сторонам освітнього процесу якнайбільше інструментів для успішної взаємодії. Свіже бачення можливостей освіти може дати сучасна література. Важливо, щоб таким контентом цікавилися батьки, що допоможе їм сформувати новітнє бачення навчального процесу», - зазначив Хобзей.

Освіта.ua
18.04.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Капец
Эти бредовые идеи нушки требуют денег. Если будут деньги - может быть все и реализуют наши педагоги.Уже сегодня некоторые отделы образования организовали разные конкурсы - смотры- по созданию материальной базы ... за счет родителей - спонсоров-умения дректорв школ искать деньги при этом унижаясь.А ГДЕ ЖЕ ОБЕЩАННЫЕ МИНИСТРОМ МИЛЛИАРДЫ НА НУШ????????????Вот почему идеи бредовые.
Реаліст
Всі ідеї НУШ розіб’ються об безгрошів’я. Ось в Дніпровському районі по попередили, що на кожну школу буде по 15 тис. Одна парта коштує 1000 грн. Дітей набирається більше двадцяти. В районі грошей немає, в сільраді тим паче. Щоб забезпечити вісім розпіарених зон в класі, потрібно на один клас орієнтовно 100 тисяч. От і все. 80 відсотків звичайних шкіл посадять учнів 1 вересня за старі двомісні парти, вчитимуть за звичайною урочною системою, а в журналах писатимуть програму Шияна. Який, мабуть, чоловік розумний, але з іншої планети, своєї. Шановні, або виділяйте гроші в достатній кількості, або не ...... . Вибачте.