Osvita.ua Середня освіта Готуємось до школи: вивчаємо цифри та рахунок
Готуємось до школи: вивчаємо цифри та рахунок

Практичні завдання, що допоможуть дитині вивчити цифри й навчитися рахувати в межах десяти

Готуємось до школи: вивчаємо цифри та рахунок

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам, вихователям та вчителям п’ятнадцять розвивальних завдань, що допоможуть ненав’язливо вивчити з дитиною цифри й основні кольори, навчити її рахувати до десяти.

Виконання запропонованих завдань сприятиме формуванню у дітей позитивного ставлення до вивчення математики, розвитку логічного мислення, уваги, пам’яті, вихованню впевненості у собі та своїх освітніх можливостях, що є важливою запорукою всебічного розвитку дитини.

Розмальовка за цифрами від одного до п’яти. Цей комплект простих завдань надасть можливість покращити навички дрібної моторики, познайомить вашу дитину з цифрами від одного до п’яти та сприятиме вивченню нею основних кольорів.

Розмальовка «Цифри від 1 до 10». Ці завдання - перший крок до розвитку письма. Завдяки завданню діти розвивають навички дрібної моторики та графомоторні навички, одночасно вивчаючи цифри від одного до десяти та основні кольори.

Казкова розмальовка за цифрами. Цей комплект завдань надасть можливість покращити навички дрібної моторики, познайомить вашу дитину з цифрами від одного до п’яти та сприятиме вивченню основних кольорів.

Навчальна розмальовка «У пошуках цифр». Це завдання допоможе дитині вивчити цифри від 0 до 9-ти в цікавій і творчій формі. Для цього їй пропонується малюнок, на якому «заховалися» цифри, при цьому кожна цифра слугує елементом зображення (цифри розташовані безсистемно).

Розмальовуємо за цифрами. Цей комплект завдань допоможе дитині в незвичній і цікавій формі вивчити цифри від 1 до 9, а також число 10, потренувавши при цьому довільну увагу, дрібну моторику, зорово-моторну координацію та пригадавши основні кольори.

Розмальовуємо й пишемо цифри. Цей комплект завдань допомагатиме дитині вчити й писати цифри, надаючи релаксуючу дію, адже цифри в ньому зображені саме за принципом відомих антистресових розмальовок.

Розмальовуємо цифри та вчимося їх писати. Цей комплект завдань допомагатиме дитині набувати одразу кілька важливих навичок: вчитись вирізняти цифри, писати їх за пунктирними лініями, рахувати до десяти, тренувати довільну увагу, дрібну моторику й зорово-моторну координацію.

Барвисте намисто: учимось рахувати. Цей комплект завдань допоможе дитині закріпити вміння рахувати до десяти та писати відповідні цифри, розвиваючи при цьому увагу, спостережливість, мислення, а також дрібну моторику.

Розмальовка «Вчимось уважно рахувати». Цей комплект завдань побудований таким чином, аби одразу ж захопити увагу дитини та фіксувати її протягом усіх етапів його виконання. Дитині пропонується розглянути малюнок і порахувати кожне зображення, вказане внизу сторінки.

Учимось рахувати до десяти: розмальовка. Це завдання допоможе дитині в цікавій і наочній формі потренувати математичні навички рахунку до десяти та правильного написання цифр.

Розмальовка: сховані цифри. Цей комплект завдань надає можливість поєднати вивчення правильного написання цифр із вивченням їх кількісних характеристик.

Розмалюй цифри від «1» до «9». Це завдання допоможе дитині добре запам’ятати цифри від «1» до «9», зокрема за рахунок дев’яти різних кольорів, у які вона власноруч їх розмалює, а також навчить знаходити вказані цифри навіть тоді, коли вони розташовані у незвичному положенні та непомітні одразу.

Учимось писати цифри та рахувати. Цей комплект завдань допоможе дитині навчитись писати друковані цифри від 0 до 9. Кожне його завдання проілюстроване відповідною кількістю зображень, отже, дитина зможе потренувати навички рахування.

Навчальна розмальовка «Барвисті цифри». Цей комплект завдань має форму розмальовки, в якій цифри слугують або важливим елементом зображення або його прикрасою, дитина сприйматиме навчання як приємне заняття.

Цифри та числа: учимось наочно. Цей комплект завдань допоможе дитині всебічно вивчити цифри та числа від 1 до 10-ти, одразу ж застосовуючи отримані знання на практиці. Кожне завдання комплекту присвячене окремій цифрі (числу) та пропонує дитині виконати дев’ять різних дій, пов’язаних з нею.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів. Завантаження завдань для дітей доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ЗАВДАННЯ

Освіта.ua
11.04.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Максим Мирошник
Дякую Вам за те, що ви робите для людей! Ваш коментар занадто короткий. Текст має бути не менш ніж 100 знаків.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!