Гройсман доручив перевірити школи на пожежну безпеку

Уряд обіцяє провести масштабну перевірку шкіл на предмет дотримання норм пожежної безпеки

Гройсман доручив перевірити школи на пожежну безпеку

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив Державній службі з надзвичайних ситуацій, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ та іншим органам провести масштабну перевірку громадських закладів, шкіл, торгових центрів на предмет дотримання норм пожежної безпеки. Про це він сказав під час засідання Кабінету Міністрів.

«У російському місті Кемерово сталася страшна трагедія, загинули діти. Хотів би висловити співчуття родичам загиблих», - зазначив Гройсман.

Також він підкреслив, що подібні події треба попереджувати, а для цього потрібна система контролю.

«Уряд ухвалив рішення дозволити ДСНС перевіряти місця скупчення людей на предмет безпеки, але очевидно, що роботу потрібно розширити. Даємо доручення ДСНС, Мінрегіону, іншим органам та місцевій владі розпочати масштабну перевірку торгових центрів, кінотеатрів, шкіл, садочків, клубів, – всіх місць, де перебувають люди», - сказав прем’єр.

Як відомо, 25 березня в російському місті Кемерово згорів торгово-розважальний комплекс «Зимова вишня». За офіційними даними, загинули понад 60 людей, в тому числі понад 40 дітей. За інформацією очевидців трагедії, кількість загиблих може бути набагато більша.

Освіта.ua
28.03.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
До тех пор, покуда будут шкафчики в школах, опасность пожаров будет существовать.
Я
Таким проверкам рады пожарные инспектора-нагреют руки...как всегда было в СССР и сейчас есть и в России , и в Украине.
Nata Puh
Шановний пане Гройсман, хабарників брати гроші вистачає- це і є ваша перевірка! А хто дав наказ :зробити, встановити, переобладнати.... і виділив на це кошти? Чи ви думає прибиральниця Петрова і Мар’я Іванівна все це самі зроблять? Чи директор нагне батьків? Я питаю хто робитиме? Перевіряти за гроші вміють всі :(
Мирослава
В жодній школі району не має всього необхідного,Потрібні величезні кошти,сотні тисяч гривень лише на одну школу: авт.система оповіщення, обробка дахів,і т.д.Тобто те,що від директора НЕ ЗАЛЕЖИТЬ!!!,Про що повинні попіклуватися відповідні органи влади.ВЛАДА лише РОБИТЬ ВИГЛЯД,що її цікавлять питання пожежної безпеки. А кожна перевірка - штраф директору школи!!!!!
11
Отоді Гройсман буде ГРОЙСМАНОМ, а не гройсманом, коли замість доручити пустоголову перевірку, доручить забезпечити усі школи необхідними засобами. Поки що це імітація роботи на надування щік.
123
Пока не буде фінансування все так і залишатиметься. Бюджет поповниться штрафами від директорів шкіл. Поставлять собі відмітку, що зробили і на цьому все закінчиться. Школи державні установи і Гройсман як ніхто повинен знати, що на безпеку дітей потрібно виділяти кошти. А це все популізм за яким тисячі людських життів.
Небайдужа
Вже один раз це все перевіряли, після пожежі в таборі "Вікторія".МНСи приписи написали. керівники закладів освіти штрафи сплатили.Все.
1
Ну перевірять школи і напишуть: провести сигналізацію, купити вогнегасники, замінити стару проводку і т.п А за які шиші? Знову батьків трясти? Чи, може , нарешті "держава" видилить гроші на все це, а не тільки обмежиться перевірками. Чи її ф-я тільки в перевірках і обдираловках?
Olga
Якби після перевірки, чиновники різних рівнів, сприяли встановленню пожежної сигналізації в обов’язковому порядку в усіх школах України.
unforgiven 2
Вже перевіряли. Після того, як запалав горезвісний одеський "Вікторія", який до речі відкривав і рекомендував сам Президент!
serj
Проконтролюють наявність наказів, актів, і т.д. Тобто товстого стосу паперу, щоб було чим гасити...
Нина
Система контролю потрібна у всьому. Звісно, без самодурства. Безконтрольність призводить до того, що людина втрачає відчуття реальності, занижує планку до плінтуса у всьому, або думає, що И ТАК СОЙДЕТ.