Osvita.ua Середня освіта МОН готує базу для інклюзивно-ресурсних центрів
МОН готує базу для інклюзивно-ресурсних центрів

Для обговорення представлено проект наказу про вимоги до кабінетів інклюзивних ресурсних центрів

МОН готує базу для інклюзивно-ресурсних центрів

Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проект наказу «Про примірний перелік вимог до оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів для надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами».

Автори проекту наказу зазначають, що відповідно до Закону України «Про освіту», органи державної влади та органи місцевого самоврядування утворюють інклюзивно-ресурсні центри (ІРЦ) з метою забезпечення реалізації права на освіту та психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами.

Проект документа визначає примірний перелік вимог, відповідно до яких створюватимуться передумови для належного функціонування ІРЦ для надання дітям з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років психолого-педагогічної допомоги та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводження.

У документі вказано, що для повноцінного здійснення діяльності засновник забезпечує ІРЦ приміщенням відповідно до санітарних норм та принципів доступності і універсального дизайну в закладах дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти або вивільнених приміщеннях психолого-медико-педагогічних консультацій.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу про примірний перелік вимог до оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів можна надсилати до 27 березня 2018 року на адресу: nabochenko@mon.gov.ua 

ПРОЕКТ НАКАЗУ

Освіта.ua
12.03.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Любов
В Борисполі школи переповнені, а хочуть "відтяпати" під такий центр біля 120 кв. м. в школі № 6 (в цій школі діти навчаються в 3 зміни). При цьому це приміщення зовсім непридатне для таких цілей, бо це бувші кухня та їдальня (до 1980 року) і ніякі санітарно-гігієнічні норми не будуть виконані.. Тобто по принципу: - як-небудь зараз звітуємо,що організували, а потім буде чи не буде такий центр працювати - це вже інша справа. Зараз інклюзивна освіта - це "модно". Але ж навіщо відбирати площі у одних дітей, щоб віддати для інших?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!