Osvita.ua Середня освіта Школам доручили провести «диктант єдності»
Школам доручили провести «диктант єдності»

Інститут модернізації змісту освіти просить школи провести «диктант єдності»

Школам доручили провести «диктант єдності»

Інститут модернізації змісту освіти звернувся до українських шкіл з рекомендацією  проведення «диктанту єдності». Планується, що диктант може бути проведений  українською мовою та мовами національних меншин.

В інституті зазначають, що 21 лютого у світі відзначатиметься Міжнародний день рідної мови. За визначенням авторів рекомендації, головною метою його проведення в Україні є зміцнення державотворчої функції української мови, мов корінних народів і національних меншин, які проживають на території України.

«За ініціативи філій Інституту модернізації змісту освіти та за підтримки МОН України 21 лютого 2018 року організовується проведення «диктанту єдності» українською мовою та мовами національних меншин у закладах загальної середньої освіти. Просимо сприяти проведенню заходу, а також висвітленню відзначення Міжнародного дня рідної мови у засобах масової інформації», -  наголошують в ІМЗО.

Для проведення заходу інститутом також наданий текст диктанту українською мовою.

Окрім цього, в установі рекомендували школам організувати та провести фестивалі, конференції, семінари, круглі столи, відкриті уроки на тему «Рідна мова – безцінна й невичерпна духовна скарбниця народу», зустрічі з письменниками та акторами, активніше залучати учнів до участі у творчих диспутах, конкурсах, книжкових виставках, віртуальних подорожах та музичних виставах.

Освіта.ua
19.02.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
Нехай ініціатори їдуть в окуповані АРК і ОРДЛО і там зривають уроки.
Лора
Який сенс чергового диктанту? Хто видумує постійно такі родзинки? І взагалі, хтось читає коментарі педагогів до публікацій?
Арго
Для Лора: та ніхто, окрім нас, вчителів. То як в анекдоті: тихо сам с собою я веду беседу.
Коментувати
1
Шо, опять?! Только ж был в ноябре или это позднее зажигание
Марта
Хоть бы не смешили своей "едностью". Её в нашей стране никогда не было и не будет.
Анна
Всеукраїнський диктант національної єдності ми пишемо щороку 9 листопада, в День української писемності.О. Авраменко спеціально пише текст, а потім сам же і читає. Це радіодиктант. А МОН чи то ІМЗО лише рекомендує нібито щось нове, ще й просить висвітлити проведену акцію. Ну звісно, для майбутніх звітів про свою роботу. Можемо відмовитись.
Віктор
Задовбали. Це про зменшення навантаження на вчительський колектив і впливу начХальства на школи.
37
А саме МОН не хоче написати диктант?? А то завжди лише школа крайня. Нащо дітям уроки, хай ідуть писати ще один диктант.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!