Приєднуйтесь до благодійної акції – «Монетки діткам»

Благодійний фонд "Таблеточки" пропонує благодійний захід до Дня Онкохворої дитини — "Монетки діткам"

Приєднуйтесь до благодійної акції – «Монетки діткам»

Якщо запитати батьків — якою б вони хотіли бачити свою дитину, коли вона виросте, без сумніву, всі батьки скажуть приблизно одне і теж - вони хочуть, що б їх дитина була чуйною, відповідальною, доброю. Всі ці якості розвиваються з дитинства і сприяють цьому добрі сімейні взаємини і виховання участі в доброчинності.

Благодійність в Європі — це частина життя і норма поведінки. З самого дитинства, практично з дитячого садка батьки долучають дітей до благодійних заходів — домашня випічка, марафони, виставки дитячих малюнків. Вони не бояться «нашкодити» дитині і відкрито розповідають про те, що в світі існують діти і дорослі, у яких не все так чудово в житті. У когось немає свого будинку, іграшок, а іноді навіть і їжі. Багато дітей дуже важко і довго хворіють. І всім їм потрібна допомога.

15 лютого в усьому світі відзначають Всесвітній день онкохворої дитини. Ця дата вперше зявилась у календарі у 2001 році з ініціативи Всесвітньої конфедерації батьків дітей, хворих на рак. З 2003 року цей день відзначають і в Україні. Основна мета цього дня – нагадати суспільству про проблему дитячої онкології і наблизитися до її вирішення.

Благодійний фонд «Таблеточки» пропонує акцію з нагоди Дня Онкохворої дитини — участь у благодійному змаганні «Монетки діткам».

Все просто: школярі приносять копійки зі своїх «скарбничок» і класи змагаються у зборі. Можна додавати розважальні елементи, наприклад викласти ланцюжок з монеток вздовж коридорів школи і змагатися за найдовший ланцюг. Клас, що збере найбільшу суму, виграє, а всі зібрані кошти пійдуть у фонд «Таблеточки» на допомогу онкохворим дітям.

Механіка акції є наступною:

  • 1. Кожен клас збирає копійки та дрібні купюри у власноруч створені красиві коробки (процес декору коробок усім класом може бути дуже захоплюючим).
  • 2. Клас сортує копійки за номіналом і передає гроші у відділення Ощадбанку для переказу на рахунок фонду «Таблеточки» з позначкою «Монетки діткам» в Ощадбанку: Благодійний фонд «Таблеточки», ЄДРПОУ 38805429, АТ, МФО 300465, р/р 260023011576.

Беручи участь у подібних заходах, діти отримують дуже важливий урок – маленькі суми можна скласти у велику допомогу. Діти вчаться навичкам відповідального життя в світі, де завжди є місце доброті і милосердя.

Із запитаннями з приводу акції можна звернутися до координатора проекту, Анни Гутман. тел.: +38 (068) 583-83-83, email: [email protected]

Долучайтеся, адже ДОПОМАГАТИ – це ПРОСТО ...і весело!

Міжнародний благодійний фонд «Таблеточки» захищає інтереси дітей з онкологічними захворюваннями в Україні. Фонд заснований волонтерами у 2011 році. Фонд надає дітям паліативну та психологічну допомогу, допомагає батькам, розвиває донорський рух в Україні.

Освіта.ua
05.02.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вчитель
У нашій школі дуже добре пройшла дана акція. Дітям сподобалось.
1
Такая благородная акция будет очень уместна в рабочих кабинетах родителей, но никак не школьников, которые не зарабатывают.
Яна
Для 1: а лучше пройтись по верховной зраде, поколядовать. На Мальдивы и Сейшелы заглянуть можно тоже.
Коментувати