П.Кашко і Н.Бажан отримали стипендії президента

МОН призначило стипендії президента учасникам та призерам міжнародних учнівських олімпіад

П.Кашко і Н.Бажан отримали стипендії президента

Міністерство освіти призначило стипендії президента України учасникам та призерам міжнародних учнівських олімпіад з екології та астрономії, що відбулись у 2017 році. Відповідний наказ підписаний міністром Лілією Гриневич.

Загалом, президентські стипендії отримали учасники та призери міжнародних олімпіад з екології та астрономії, серед яких Катерина Малкіна, Юрій Паша, Артур Качур та Іван Рідкокаша.

Також стипендії президента отримали призери олімпіад Наталія Бажан і Павло Кашко, яким через бюрократичні процедури чиновники МОН спочатку відмовили у включенні до переліку претендентів на отримання стипендій, але після суспільного розголосу змінили своє рішення.

Керівникам навчальних закладів, де навчаються стипендіати доручено забезпечити виплату стипендій. Стипендії виплачуватимуться щомісяця з 1 січня 2018 року до 1 січня 2019 року.

Освіта.ua
12.01.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ігор Зущик
Цікаво, а той бюрократ, який допустив всю цю вакханалію ПОКАРАНИЙ (як саме?) чи відпочиває на КАНАРАХ (за державний рахунок)???
Пролетарий
Выклянчили таки халявщики. Вообще-то это дело министерства кому и когда давать стипендии. А сколько слез и соплей было, что бедного мальчика обидели, денег ему не дали.Хочешь денег? Любая фабрика или завод в твоём распоряжении.
Кожумяка
А скільки було галасу?? Ця історія із стипендіями призерам олімпіад свідчить про заангажованість т. З. Громадськості за гроші іноземців !!??