Міносвіти заснувало ще один шкільний конкурс

Міносвіти підтримало ініціативу щодо проведення щорічного конкурсу «Стежками Каменяра»

Міносвіти заснувало ще один шкільний конкурс

Міністерство освіти підтримало ініціативу Благодійного фонду «Міжнародного фонду Івана Франка» та Громадського об'єднання «Львівське товариство у м. Києві» щодо проведення щорічного Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра». Відповідний лист підписаний заступником міністра освіти Павлом Хобзеєм.

У Міносвіти зазначають, що метою нового конкурсу має стати посилення творчої мотивації у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка.

Передбачається, що посилення творчої мотивації школярів відбуватиметься через створення літературно-мистецьких творів у різних жанрах, у яких творив Франко, та дослідження його літературної спадщини, наукової, культурологічної і громадської діяльності.

У зв'язку із заснуванням конкурсу Міністерство освіти просить обласні заклади післядипломної освіти педагогічних працівників та місцеві органи управління освітою інформувати адміністрації шкіл, методичні служби та вчителів про проведення заходу.

Переможці Конкурсу визначатимуться у чотирьох номінаціях: «Проза», «Поезія», «Драматургія»та «Краща ілюстрація до творів Івана Франка».

У кожній з номінації переможців визначатимуть у двох вікових категоріях: учасники віком 6-11 років і учасники 12-16 років.

Переможці конкурсу зможуть отримати нагороди у негрошовій формі та дипломи.

Освіта.ua
30.11.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Інна
Вітаю. Чи можуть у конкурсі брати учні 1-2 курсу коледжу (15-16 років)? Роботи (малюнки) повинні бути виконані одноосібно, чи може група дітей подати, наприклад, один малюнок? Буду вдячна за відповідь
Галина
Для Інна: а перейти за ссилкою не пробували? натисніть на слово "лист" і відкриється наказ з положенням про конкурс.
Інна
п. Галино, звичайно, відкривала Лист, тому і виникло питання про дітей-коледжистів, оскільки вони також здобувають середню освіту. Якщо цей конкурс відбувається з метою посилення творчої мотивації у вивченні творчості Івана Франка, то якось дивно, чому діти коледжів не можуть брати участь.
Галина
Для Інна: "Метою Конкурсу є посилення творчої мотивації у вивченні УЧНЯМИ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ творчості Івана Франка ". "4. До участі у Конкурсі запрошуються УЧНІ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ віком від 6 до 16 років (включно)." Все лише згідно Положенню. студенти коледжів мають, перш за все вивчати профільні дисципліни. Хочете оспорити, звертайтесь до засновника конкурсу з письмовим зверненням
Коментувати
Наталя
Плакати хочеться від ваших конкурсів, бо навчати дітей ніколи...
Олег
Пригадується старий анекдот:"... а дустом їх не пробували ...".
Олена
Так і проситься сказати:"Лупайте цю скалу". Якщо не хочете, то вона вас буде "лупати".
Qwerty
Майже за Маяковським:",,,хто там крокує правою?! Лівою, лівою!!!" Гарна річ фонди. Кожному вчителеві - по фонду. Податки не треба платити, і створення ілюзії "самашедшої роботи" на чужих горбах. Ех! Я б у фонди пішов, хай мене навчать!
Qwerty
Мотивація... пропоную кожній області запропонувати "стежку" свого письменника-земляка. А то сумно якось вчитись і працювати в школах без 23 додаткових обласних мотивацій і конкурсів????????????????????????
Віктор
Конкурсів і так надлишок. Конкурси нехай проводять фонди, які можуть запропонувати солідні премії. Ось вам і мотивація. Вона повинна бути і в учасників, і в організаторів.
Дістало
Увага!!!!!!!!!!!!....метою нового конкурсу має стати посилення творчої мотивації у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка!!!!????? Хіба це не смішно? Яка мотивація?
gaslo
Пропоную інший конкурс. Який методист більше бере хабарів? Або який директор ще не переведений на 6 річний термін роботи.
Алла Мазур
Бідні вчителі, бідні й діти. За цими конкурсами життя не мають. Уже кілька тижнів підряд одні й ті ж готуються до конкурсу Шевченка, Яцика, олімпіад. Учениця минулої суботи їздила на олімпіаду з української мови, через тиждень планувала на англійську, але в області - конкурс Шевченка, а в неї - І-ше місце в районі. Прийдеться їхати на область. Також пише МАН з хімії, захист робіт на носі. А є ще особисті справи, курси тощо. Уже не зручно підходити до неї з пропозиціями щодо нових конкурсів.
Учитель
25листопада (субота) - перевіряла півдня твори учнів району на конкурсі Шевченка, завтра (2 грудня,субота) - перевірка робіт конкурсу Петра Яцика.Мушу, бо атестуюся!!! З радістю зустрічаю новий конкурс...
безтолково
Ще один районний конкурс! Конкурс повинен бути шкільним. І брати участь в ньому повинні всі учні школи. Яцик, Шевченко ще цей. Без жодного смислу і для більшої частини батьків пусті слова. Конкурси тоді починають бачити, розуміти, сприймати коли зібралася вся школа і кожен має змогу усвідомити глибокий зміст поезії, твору і т.д. Тільки для кого це говорити? Для галочки усе підійде. Соромно МОНУ має бути!!!
Світлана
Для безтолково: У конкурсах мають брати участь учні, які цього хочуть.
Коментувати
олена
А скільки старих відмінили? Вже й вух не видно за тих паперів...Все шлють ішлють...Може досить???
Л
Дочекалися, от нам "пощастило". Не розповідайте колегам, а то їх "завидки візьмуть". Ура!!!!!!!!
Олена
Цікаво, а що буде, якщо жодна школа в районі, а також у місті не візьме участі в жодному конкурсі за семестр??? Чиї голови полетять?
Сарказм
Нарешті! Ми так цього чекали, вірили, що МОН нарешті прислухається до вчителів, учнів, батьків. Дякуємо МОН за чудову роботу і відкритість! Ви найкращі!
NINA
Хто заставляє брати участь у всіх конкурсах? Ми давно забули про рейтинг шкіл щодо участі в конкурсах, але до відома учнів і батьків доводимо. що є такі конкурси і якщо є дитина. що бажає брати участь у конкурсі. то працюємо з нею і веземо в район. якщо ні. то й не бере школа участі. Чому мають заганяти на конкурси. олімпіади? У нас цей етап обов’язковості вже пройдений. Зате наші учні беруть участь в інтернет-олімпіадах, проектах і непогано виступають. Силуваним конем далеко не заїдеш. Дайте можливість дітям вибирати. але й не відставайте від дітей. міняйтеся, бо ніхто вас не змінить, якщо ви не мінятиметесь самі. В тому числі і щодо конкурсів.
Volodymyr
Для NINA: Пані Ніно, хотілося б знати, де такий рай існує на Ненькиних теренах?
Якби ж то
Для NINA: ’’Я бачив дивний сон...Немов переді мною...’’
Степан Слива
Пані Ніно! Відкрию Вам істину велику: в інтернет-олімпіадах гарно виступають усі без винятку, бо головна мета там - зібрати гроші. Дивні ці педагоги - їх дурять на кожному кроці всілякі аферисти, вчителі ж все приймають за чисту монету, вважаючи, що вони "міняються" ...
Коментувати
Ted
Это хорошо. Но нужно еще как-то ленивых учителей стимулировать (кнут вероятнее пряника), чтобы участвовали, а не как всегда.
лінивий учитель
Для Ted: я, як лінивий вчитель, взяла участь (а точніше маємо призові місця) у конкурсі патріотичної поезії (районний і обласний рівні), конкурсі творчих робіт "Я - патріот України" (районний і обласний рівні), конкурсі на кращу екоказку (обласний рівень), конкурсі "Птах року" (районний і обласний рівні), конкурси Шевченка та Яцика (готуємось на обласний етап з трьома дітьми), конкурсі "Напиши листа Святому Миколаю" (на результат чекаємо), конкурсі "Моя Батьківщина - Україна". Уже на носі олімпіада з предмета, участь у конкурсі "Об єднаймось, брати мої..." Це ще не закінчився І семестр. Були і ви таким лінивим
НАБРИДЛА ОМАНА
Ха - ха! Так вчителі ж і "учавствуют". Занадто часто інформація про необхідність участі у конкурсі надходить в переддень завершення, от вчителі і творять, ...підписуючись імям дитини, або ж ніхто з дітей не має часу і бажання писати "під замовлення", а директор "жме", бо ж і в директора є керівник, а в того керівника ще керівник... ТАКА СОБІ КУХНЯ...ТВОРЧА
Коментувати
Vladimir Zvan
Не хочешь не участвуй. В чем проблема? Хватит тут причитать.
Ірина
Для Vladimir Zvan: Справа в тому, що все це "добровольно-принудительно"!
Коментувати
Тамара
Я так понимаю, пройдет несколько лет и имени каждого писателя конкурс будет??? И так довели до абсурда обучение в школе. То конкурс, то какое-то мероприятие!!!!