Українці здобули 24 медалі на міжнародних олімпіадах

32 українських учасники спробували свої сили у 8 міжнародних учнівських олімпіадах

Українці здобули 24 медалі на міжнародних олімпіадах

У 2017 році 32 українських учасники спробували свої сили на міжнародних учнівських олімпіадах з хімії, математики, фізики, біології, інформатики, географії, екології та астрономії.

За інформацією Міністерства освіти, у цих змаганнях українці здобули 24 медалі: 6 золотих, 8 – срібних та 10 – бронзових.

Зокрема, українці здобули 4 нагороди на ХІ Міжнародній олімпіаді з астрономії та астрофізики, що стала останньою з міжнародних у 2017 році.

Срібну та бронзову медалі вибороли Наталія Бажан та Павло Кашко, студенти-першокурсники Київського національного університету ім. Шевченка. Дві почесні грамоти олімпіади отримали Артур Качур, одинадцятикласник Чернівецької гімназії № 5, та Марія Смик, яка наразі навчається у школі Хіл у м. Поттстаун штату Пенсильванія (США).

ХІ Міжнародна олімпіада з астрономії та астрофізики проходила цьогоріч у таїландському місті Пхукет. Участь у ній взяли 210 учнів та студентів із 46 країн світу.

Освіта.ua
27.11.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
цікаво
А скільки медалей має збірна Фінляндії????????????????????????????????
Вчитель математики
Для цікаво: З математики за всі роки проведення: Україна - 150 учасників, з них 34 золоті, 57 срібних та 44 бронзові медалі. Фінляндія - 278 учасників, з них 1 золота, 8 срібних, 49 бронзових медалей.
Коментувати
Олег
Отже, мабуть, не така й погана у нас система освіті і без реформ. Аби тільки ніхто не заважав.