Osvita.ua Середня освіта МОН просить урочисто відкрити ще один конкурс
МОН просить урочисто відкрити ще один конкурс

Відкриття конкурсу заплановане у День української писемності, що відзначатиметься 09 листопада

МОН просить урочисто відкрити ще один конкурс

Міністерство освіти і науки звернулось до регіональних управлінь освіти та інститутів післядипломної педагогічної освіти з проханням організувати урочисте відкриття в усіх регіонах країни Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. Відповідний лист підписаний заступником міністра Павлом Хобзеєм.

Зокрема, у МОН просять організувати відкриття конкурсу 2017 року в День української писемності та мови 09 листопада, а також забезпечити проведення І-ІІІ етапів змагань у визначені строки.

Метою конкурсу учнівської творчості є популяризація творчої спадщини Шевченка, активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, а також підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників студій тощо.

Конкурс проводиться під гаслом «Об'єднаймося ж, брати мої!» та присвячується Шевченківським дням.

Для участі у конкурсі можуть подаватись різноманітні за жанрами літературні твори, дослідження з історії України та її державотворення, твори образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Цього року, до розгляду y конкурсі приймаються роботи на тему: «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути» у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення».

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами та подарунками.

Освіта.ua
06.11.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ок
А тема яка! Це просто ціле оповідання: і вступ, і головна частина, і висновок! Ну пісня якась!
Ігор Зущик
ПРОПОЗИЦІЯ для МОН -------Оголосіть конкурс: "ХТО КРАЩЕ ПРОВЕДЕ 4 МІСЯЧНИКИ (місячник укрмови, місячник охорони навколишнього середовища, місячник охорони прав дитини і один місячник на свій вибір) ЗА ОСТАННЮ НЕДІЛЮ ПЕРШОГО СЕМЕСТРУ"
Ego
Для Ігор Зущик: Попутна пропозиція для МОН: а давайте оголосимо конкурс для ПРАЦІВНИКІВ МОН, хто з них більше понапридумає І ПРОВЕДЕ конкурсів з обов’язковим звітуванням по стандартній схемі (наказ, заходи, план, положення про конкурс, засідання членів журі, звіт про проведення, фотозвіт, презентація про проведення, підсумковий наказ). Головна умова: кожен "конкурсант" цього конкурсу усе це робить САМ!
Коментувати
Тамара
Задолбали, задолбали, задолбали!!!!! Не могу слышать слово КОНКУРС !!!!!!!
вчитель географії
Добрий вечір. Я хочу розповісти про конкретний випадок,який стався не у школі, а у неділю на олімпіаді з географії у м.Зборів Тернопільської області. Під час перевірки олімпіадних робіт і визначенні призових місць у 9 класі, переможцем став учень сільської школи.Однак,вчителька географії місцевої школи(ЗОШ І-ІІІ ст.№2 м.Зборова) посприяла тому, щоб 1 місце отримала її учениця.Це вже не перший випадок,коли 1 місце незаслужено отримують учні цієї школи і зокрема вчитель С Л.П..Сама вчителька дуже погано викладає предмет/Тому щоб підвищити свою репутацію вибиває призові на олімпіадах. В даному випадку було принижено сільську дитину,якій не дали заслужене 1 місце.Чи потрібні всі ці конкурси,якщо призові місця визначаються нечесним способом?
Світлана
Для вчитель географії: Однозначно, не потрібні.
Оксана
Шановні колеги! Зі слів представників оргкомітету та журі олімпіади з географії не було втручання в перевірку робіт 9-го класу з боку С.Л.П. Сама вчителька працювала в журі іншого класу, де до речі, її дитина зайняла сьоме місце. Що стосується учениці - переможця 9 класу, - то це обдарована дитина, яка встигла зарекомендувати себе в минулому році на обласній олімпіаді з історії (диплом ІІІ ступеня), з біології (10 місце) та цього року стала переможцем районної олімпіади з образотворчого мистецтва. Крім того, на даний час апеляції з боку учениці, яка зайняла ІІ місце - не надходило.
іп
Не беріть участь - маєте тепер повне право ... так на років десять )))
Коментувати
пані
Для Петро: Петро,нової української школи ще немає. Добиваємо стару.Цікаво, скільки конкурсів за навчальний рік проходить через школу?Я маю на увазі по всіх напрямках : виховна і навчальна робота.
вчитель
Хто видаляє коментарі?написав коментар а він пропав.
serj
Для вчитель: Буває, пропадає. Мабуть хвалили МОН???
Коментувати
віра
цей конкурс проводять кожного року, але пізніше.Цікаво, 9 листопада урочисто відкривати два творчі конкурси?
Amicus
А чому не конкурс для чиновників? Чи для депутатів? А, можливо, для методкабінетів, регіональних ОІПП?
Петро
Ще один раз переконуємося, що і новій українській школі наступає повний пиздець!
Капец
Для Петро: ПЕТЯ ТЫ ПРАВ НА ВСЕ 1000!!!!
Коментувати
Педагог
Щось потягло протидією Яцику, Вам не здається? На школи прийшов лише лист про його проведення, а не наказ. У звичний час його проведення інше пропонують. Пани чубляться, а у звичайних вчителів чуби тріщать.
serj
Щотижня - по новому ОБОВ’ЯЗКОВОМУ конкурсу. Ура! Ура! Ура! Наших коментарів не бачуть і не чують):
Вчитель історії
Для serj: це не новий конкурс. Хоча від цього вчителям не легше)))
Коментувати
Учитель
А коли вчитися і до уроків готуватися? Мабуть правильно,що батьки сердяться на вчителів за їхні репетиторства.Шановні батьки!Вчителі не винні, що уроки законно зриваються подібними конкурсами.А підготовками до заходів?Всі питання щодо невстигання у навчанні та перевантаження ваших дітей направляйте зразу ж до пана Хобзея, а не до простого смертного вчителя!!!!
Амос
Мон незупиняється в своїх дурних ініціативах :
Ліна
Коли МОН виплатить обіцяну стипендію переможцям ХVІІ Міжнар. конкурсу з української мови ім. П.Яцика? Найкращі студенти України сидять з 1 вересня без стипендії! За які гріхи так страждають діти?
Ок
Для Ліна: А не треба грати з державою в різні конкурсні азартні ігри !!!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!