МОН просить урочисто відкрити ще один конкурс

Відкриття конкурсу заплановане у День української писемності, що відзначатиметься 09 листопада

МОН просить урочисто відкрити ще один конкурс

Міністерство освіти і науки звернулось до регіональних управлінь освіти та інститутів післядипломної педагогічної освіти з проханням організувати урочисте відкриття в усіх регіонах країни Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. Відповідний лист підписаний заступником міністра Павлом Хобзеєм.

Зокрема, у МОН просять організувати відкриття конкурсу 2017 року в День української писемності та мови 09 листопада, а також забезпечити проведення І-ІІІ етапів змагань у визначені строки.

Метою конкурсу учнівської творчості є популяризація творчої спадщини Шевченка, активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, а також підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників студій тощо.

Конкурс проводиться під гаслом «Об'єднаймося ж, брати мої!» та присвячується Шевченківським дням.

Для участі у конкурсі можуть подаватись різноманітні за жанрами літературні твори, дослідження з історії України та її державотворення, твори образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Цього року, до розгляду y конкурсі приймаються роботи на тему: «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути» у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення».

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами та подарунками.

Освіта.ua
06.11.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ок
А тема яка! Це просто ціле оповідання: і вступ, і головна частина, і висновок! Ну пісня якась!
Ігор Зущик
ПРОПОЗИЦІЯ для МОН -------Оголосіть конкурс: "ХТО КРАЩЕ ПРОВЕДЕ 4 МІСЯЧНИКИ (місячник укрмови, місячник охорони навколишнього середовища, місячник охорони прав дитини і один місячник на свій вибір) ЗА ОСТАННЮ НЕДІЛЮ ПЕРШОГО СЕМЕСТРУ"
Ego
Для Ігор Зущик: Попутна пропозиція для МОН: а давайте оголосимо конкурс для ПРАЦІВНИКІВ МОН, хто з них більше понапридумає І ПРОВЕДЕ конкурсів з обов’язковим звітуванням по стандартній схемі (наказ, заходи, план, положення про конкурс, засідання членів журі, звіт про проведення, фотозвіт, презентація про проведення, підсумковий наказ). Головна умова: кожен "конкурсант" цього конкурсу усе це робить САМ!
Коментувати
Тамара
Задолбали, задолбали, задолбали!!!!! Не могу слышать слово КОНКУРС !!!!!!!
вчитель географії
Добрий вечір. Я хочу розповісти про конкретний випадок,який стався не у школі, а у неділю на олімпіаді з географії у м.Зборів Тернопільської області. Під час перевірки олімпіадних робіт і визначенні призових місць у 9 класі, переможцем став учень сільської школи.Однак,вчителька географії місцевої школи(ЗОШ І-ІІІ ст.№2 м.Зборова) посприяла тому, щоб 1 місце отримала її учениця.Це вже не перший випадок,коли 1 місце незаслужено отримують учні цієї школи і зокрема вчитель С Л.П..Сама вчителька дуже погано викладає предмет/Тому щоб підвищити свою репутацію вибиває призові на олімпіадах. В даному випадку було принижено сільську дитину,якій не дали заслужене 1 місце.Чи потрібні всі ці конкурси,якщо призові місця визначаються нечесним способом?
Світлана
Для вчитель географії: Однозначно, не потрібні.
Оксана
Шановні колеги! Зі слів представників оргкомітету та журі олімпіади з географії не було втручання в перевірку робіт 9-го класу з боку С.Л.П. Сама вчителька працювала в журі іншого класу, де до речі, її дитина зайняла сьоме місце. Що стосується учениці - переможця 9 класу, - то це обдарована дитина, яка встигла зарекомендувати себе в минулому році на обласній олімпіаді з історії (диплом ІІІ ступеня), з біології (10 місце) та цього року стала переможцем районної олімпіади з образотворчого мистецтва. Крім того, на даний час апеляції з боку учениці, яка зайняла ІІ місце - не надходило.
іп
Не беріть участь - маєте тепер повне право ... так на років десять )))
Коментувати
пані
Для Петро: Петро,нової української школи ще немає. Добиваємо стару.Цікаво, скільки конкурсів за навчальний рік проходить через школу?Я маю на увазі по всіх напрямках : виховна і навчальна робота.
вчитель
Хто видаляє коментарі?написав коментар а він пропав.
serj
Для вчитель: Буває, пропадає. Мабуть хвалили МОН???
Коментувати
віра
цей конкурс проводять кожного року, але пізніше.Цікаво, 9 листопада урочисто відкривати два творчі конкурси?
Amicus
А чому не конкурс для чиновників? Чи для депутатів? А, можливо, для методкабінетів, регіональних ОІПП?
Педагог
Щось потягло протидією Яцику, Вам не здається? На школи прийшов лише лист про його проведення, а не наказ. У звичний час його проведення інше пропонують. Пани чубляться, а у звичайних вчителів чуби тріщать.
serj
Щотижня - по новому ОБОВ’ЯЗКОВОМУ конкурсу. Ура! Ура! Ура! Наших коментарів не бачуть і не чують):
Вчитель історії
Для serj: це не новий конкурс. Хоча від цього вчителям не легше)))
Коментувати
Учитель
А коли вчитися і до уроків готуватися? Мабуть правильно,що батьки сердяться на вчителів за їхні репетиторства.Шановні батьки!Вчителі не винні, що уроки законно зриваються подібними конкурсами.А підготовками до заходів?Всі питання щодо невстигання у навчанні та перевантаження ваших дітей направляйте зразу ж до пана Хобзея, а не до простого смертного вчителя!!!!
Амос
Мон незупиняється в своїх дурних ініціативах :
Ліна
Коли МОН виплатить обіцяну стипендію переможцям ХVІІ Міжнар. конкурсу з української мови ім. П.Яцика? Найкращі студенти України сидять з 1 вересня без стипендії! За які гріхи так страждають діти?
Ок
Для Ліна: А не треба грати з державою в різні конкурсні азартні ігри !!!
Коментувати