Школи отримали дані про деталі ЗНО своїх випускників

Інформація дозволяє проаналізувати, як учні виконали те чи інше завдання з кожного предмета

Школи отримали дані про деталі ЗНО своїх випускників

Український центр оцінювання якості освіти підготував дані про виконання завдань зовнішнього незалежного оцінювання випускниками закладів освіти в 2017 році. Даними зможуть користуватись адміністрації шкіл, використовуючи спеціальний онлайн-сервіс УЦОЯО.

Використовуючи подану інформацію представники закладів освіти матимуть можливість проаналізувати, як виконали те чи інше завдання тесту з кожного предмета їхні учні, а також порівняти результати виконання завдання випускниками школи з показниками на рівні району, міста.

Для кожного із завдань сертифікаційної роботи вказано відсоток набраних учнями класу або закладу балів від максимально можливої кількості тестових балів, що могли отримати учні, які проходили тестування з певного навчального предмета.

В Українському центрі оцінювання якості освіти висловили сподівання, що надані матеріали допоможуть вчителям проаналізувати рівень засвоєння учнями навчального матеріалу з відповідної теми та скоригувати процес викладання навчальних предметів.

Вхід до сервісу можливий за логіном і паролем, отриманими закладом освіти від регіонального центру оцінювання якості освіти.

Освіта.ua
31.10.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Дані подані узагальнені, а не персоналізовані. Школа бачить як справилися із кожним завданням усі випускники разом, а не окремий учень. Інформації по кожному учню УЦОЯО не оприлюднив.
Владимир Белый
Для Ольга: Якщо суспільство має знати персональні результати спортсменів, персональні статки чиновників та персональних власників будівель чи підприємств тощо, то чому не так має бути зі шкільними оцінками. Класні журнали, відомість оцінок ДПА, екзаменів сесій у ВНЗ не є документами з грифом "секретно", а тут - "не можна". У Фінляндії не має культу поточних оцінок, але підсумкові оцінки за той чи інший етап є відкритими даними кожної громади і вважається "моветоном" те ховати.
Коментувати
оля
Чи, може я не правильно зрозуміла, і це буде якась загальна інформація , а не про кожного учня окремо?
Павлович
Для оля: В цій інформації(повірте,я дивився) не вказано ЖОДНОГО прізвища учнів. Там графи "Номер завдання", "Кількість учнів" (з відсотком виконання цього завдання), "% Загалом по закладу", " % Район(місто)", "%Область". Так що Ваші персональні дані там не вказані.
Олексій
А якщо з класу складає ЗНО з певного предмету тільки один учень, тоді така інформація не дуже, то і загальна )))
Коментувати
оля
А говорили про конфеденційність такої інформації !!!! Запевняли, що у навчальних закладах будуть знати тільки результати ЗНО, як ДПА. Знову брехня, найнижчого , можна сказати підлого рівня. Чому не можна було одразу попередити, що все буде відкрито і прозоро. Для чого оце "обманули дурака на четіыре кулака". Не думайте, що в мене погані результати, все 192-195б. Але дуже неприємно, коли на такому високому рівні так себе поводять. До речі, за це можна було б і до суду подати.
Педагог
Для оля: МОН робить правильно. Робота над помилками зменшує їх відсоток в майбутньому.
оля
Для Педагог: Якщо ця інформація не є персонізованою, то МОН робить правильно. А в іншому випадку - обман, брехня, підступність, порушення закону!!!
оля
пресоналізованою
Коментувати