Школи мають відсвяткувати День заощаджень

Святкування та відзначення Всесвітнього дня заощаджень заплановане на 31 жовтня

Школи мають відсвяткувати День заощаджень

Міністерство освіти і науки підтримало ініціативу Всеукраїнського громадського об’єднання «Асоціація нової економічної освіти» щодо впровадження щорічного святкування та популяризації Всеукраїнського просвітницького заходу «Тиждень фінансової грамотності в Україні-2017». Про це йдеться у відповідному листі відомства.

У Міносвіти наголошують, що метою проведення Тижня фінансової грамотності є формування у дітей і молоді сучасних принципів ставлення до грошей та прийняття ними виважених фінансових рішень.

У зв'язку з цим міністерство звертається до органів управління освітою обласних держадміністрацій та ректорів обласних ІППО з проханням забезпечити належне інформування адміністрацій закладів освіти, методичних служб та педагогів про святкування та відзначення Всесвітнього дня заощаджень 31 жовтня й участь у  просвітницькому заході «Тиждень фінансової грамотності в Україні-2017», що відбудеться з 06 до 15 листопада 2017 року.

Звіт про проведення заходів (фото, презентація, текстова інформація, тощо) та кількість залучених учасників необхідно надіслати на адресу: [email protected] та [email protected].

Дізнатись більше

Освіта.ua
27.10.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Усі вчителі праві: ми не вчителі, ми клоуни, маріонетки не тільки в державі, школі, батьків, а й самих дітей. А винен хто???
Ольга
А що ми ще не "святкуємо "? Шановні, і фінансова грамотність , і успіх будуть тоді , коли кожен займатиметься своєю справою : учителі навчатимуть , фінансисти рахуватимуть , а МОН , якщо вже взялося реформувати , то не звалюватиме на голови нещасних дітей і вчителів купу непотрібної маячні .При слові " дебюрократизація " волосся піднімається дибки , бо інтуїтивно відчуваєш : підкладуть ще якусь свиню.
Інна
Чому ж не має позитивних коментарів? А може тому, що ні батьки, ні вчителі не вчать дітей того, як досягти фінансового успіху, незважаючи на те, що кожний школяр хоче бути успішним і думає, що він неодмінно ним стане. Не вчать або й самі не знають як. Давайте уже нарешті по-новому дивитися на форми проведення тижнів. Невже, ховаючись за формами звітності, не будемо вчити дітей того, що досягати фінансового успіху, переслідуючи свою мрію, – це добре і бути багатим – гарно.
Досвідчений вчитель
А більше нам нічого не треба святкувати? А коли ми вже відсвяткуємо день звільнення від непотрібних паперів, звітностей? Коли ми звільнемося від тиску управлінь освіти, які тільки і роблять, що ходять з перевірками. Я б із задоволенням святкувала день звільнення від впливу чиновників МОН на вчителя. Зменшіть кількість чиновників від освіти і можна буде святкувати День заощаджень.
Директор
Інколи здається наші керівники нерозуміють головну місію школи, хоча й говорять в один голос, що потрібні якісні знання учнів і в той же час триває засилля різними конкурсами. Мабуть прийшов час провести конкурс на кращий конкурс
Тетяна
Не питання. Нехай представники Всеукраїнського громадського об’єднання «Асоціація нової економічної освіти» приходять після уроків і цілий тиждень проводять святкові заходи, фотографують, пишуть та роблять презентації.
Кузьміч
Для Тетяна: Гнати в шию старого пердуна Хобзея.
Мирослава
Для Тетяна: на 1000% підтримую !!!! Нехай ГО приходять в школу і проводять з дітьми роботу,А то дають вказівки!!!!НАДОЇЛО!!!!!
Коментувати
Ольга Оленич
А заплатить за участие в конкурсе не надо? Ну так, на всякий случай..... "Школи мають"...как надоело.
Андрей Кравченко
Тепер треба витратитись фінансово , щоб відсвяткувати день заощаджень фінансової грамотності . НУ ІДІОТИ
Село і...вчитель
І жити важко й вмерти шкода))))) як то кажуть - без коментарів... які ж насправді дибіли сидять в кабінетах освіти, просто диву даюсь...
Игорь Соломонов
Дибілізм в освіті "всё крепче"
Теж вчителька
Отож... Фінансово грамотна держава вже святкує, показуючи, як треба заощаджувати: в нашому районі зробили не один, а два тижні канікул - опалення не включають - заощаджують. А ми, вчителі, сидимо на робочих місцях при температурі не вище 10 градусів. Святкуємо... ))
павлович
Дайте моїй школі кошти на нові комп’ютери, і ми покажемо як без посередників економити. І звіт напишемо, і фото буде. І практична користь.
Раза
Издеваются? Только что читала статью с этого сайта про необходимость запрета всяких "недель" в приказном порядке навязываемых сверху. По ссылке на письмо ведомства указан адрес, где обещают размещать материалы для учителей, по которым они должны подготовить занятия. Угадайте, есть там материалы? Нет. Как к ним подготовится? Какой смысл в этом все тогда? Учителя, исходя из этого письма, участвуют в событии как обязательные тренеры, а все остальные участники - как добровольные. И отчет. Опять им отчет. И сразу после каникул. Этого в моем плане учителя нет и не могло быть. Дорогие организаторы, подготовьтесь получше сами, отчет придумайте сами. Вы за это получаете деньги, не так ли? А мы не получаем. Выдумали? Готовьте.
Маруся
Принудительное празднование - это великолепно!))))) МОН как всегда на уровне))))))
Марта
Це дебюрократизація? Самі собі суперечать? Хто з адміністрацій шкл наважиться не проводити або хоч не звітувати?
Мирослава
Провести тиждень в той час,коли,9.11- день укрмови,конкурс ім.Яцика,конкурс ім.Т.Шевченка і районні олімпіади. І знову- з віти,(фото,презентації) дурна робота в рамках ДЕБЮРОКРПТИЗАЦІЇ. Без звітів"НІКАК"!!! А конкурси різних ГО взагалі , задовбали!!!ОСЬ тільки їх у школах не хватає!!!Так і хочеться сказати : "НЕ майтесь дурью,займіться ділом"
Учителька
Учнів відправили на додатковий тиждень канікул, в зв’язку з заощадженням коштів на опалення. Програму виконати за рахунок ущільнення програми, та ще й додати заходи. А потім наголошуємо, що вчитель такий-сякий перевантажує дітей
1
А перед тем, как требовать фотки, презентации и т.п. , эти требователи прислали в школы фотоаппараты, компьютеры, видеокамеры. Пока государство все это мне не предоставит для работы, то эту работу выполнять не буду. Личные вещи учителя не имеют никакого отношения к методистам, моновцам и др. пиявкам
Halloween!
А вы знаете, что это за праздник, 31 октября? Halloween! Праздник, когда изгоняли всякую нечисть. Давайте праздновать!
Ура, канікули
У нас осінні канікули ☺ ...............................................