Невакцинованих проти кору дітей не пустять до шкіл

В Івано-Франківській, Одеській та Тернопільській областях вводяться застережні заходи

Невакцинованих проти кору дітей не пустять до шкіл

Через поширення інфекції, невакциновані проти кору діти не допускатимуться у навчальні заклади в Івано-Франківській, Одеській та Тернопільській областях. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Відповідні обмежувальні заходи викликані спалахом кору в Україні. Зокрема, на початок вересня в Україні зареєстровано 1627 випадків кору, двоє дітей в Одеській області померли. Найбільше випадків зареєстровано в Івано-Франківській, Одеській та Тернопільській  областях.

«Ситуація з кором викликала занепокоєння уряду, і на нараді у віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка було прийнято рішення про недопущення дітей, які не мають щеплення проти кору, у навчальні заклади у трьох областях з найбільшою кількістю захворілих. Заходи здійснюватимуться на період спалаху захворювання або до того моменту, поки діти не отримають всі потрібні дози вакцини за календарем», - повідомляють у Міносвіти.

Також у відомстві закликали батьків у всіх областях України вакцинувати дітей.

«Головна причина спалахів кору — низький рівень охоплення вакцинацією. Минулого року менше половини українських дітей були щеплені від кору за графіком. На кінець серпня 2017 року другою дозою вакцини КПК за календарем щеплень були захищені 61% дітей віком 6 років», - повідомили у Міносвіти.

Освіта.ua
29.09.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
св.тарас
проконтролюйте якість вакцин, а тоді закликайте до вакцинації. Непоодинокі випадки ускладнень якось не заохочують людей до вакцинації.
Alla
Для св.тарас: Шановний пане! Не лякайте людей не перевіреними вакцинами. Шкоди від хвороби для дітей значно вищі. Та й дотримуватися рекомендацій лікаря перед вакцинуванням дитини треба обов’язково (температура тіла, харчування напередодні, вживання антигістамінних засобів).
Оксана
Що Ви з людей дурнів робите!?!? Я за п’ять років праці з дітьми (логопед-дефектолог) бачила 1000 дітей з проблемами мовлення. 1/3 це поствакційні наслідки, які проявляються у вигляді - від ЗПРР до тяжкого РАС. І при всьому цьому! ні одного захворювання інфекційними захворюваннями (хоча в мене дуже велике коло знайомих медиків)... Вакцини насправді дуже неякісні!!! А ваші діт.садки це НІЩО (хоча знаю багато сімей, котрі просто платять гроші за запис о вакцинації) якщо дитина стає ОСОБЛИВОЮ. Ця дитина (крім батьків) нікому в суспільстві не потрібна.
Коментувати